Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az USA nukleáris háborúra...

Az USA nukleáris háborúra készül Európában. Ellenzékiek és Fideszesek, ti támogatnátok ezt?

Figyelt kérdés

[link]

Egy nukleáris jellegű háború esetén a mi buksinkba is jutna bőven gamma sugár, ami persze roncsolja a szöveteket és karcinogén. Amerikában persze csak néznék az egészet mint egy hülye sorozatot, de mi szívnánk. Viszont az is igaz, hogy lehet Putyint már csak így lehet megállítani.

Ti melyikkel értetek egyet?



2022. márc. 26. 19:13
A kérdező szavazást indított:
Ellenzéki vagyok, inkább érje egy kis sugárzás a buksim, de meg kell védeni Ukrajnát minden áron!
Fideszes vagyok, inkább érje egy kis sugárzés a buksim, de meg kell védeni Ukrajnát minden áron!
Ellenzéki vagyok, nem kéne atomháborúba kerülnie Kelet-Európának, nem támogatom. Amcsik haza.
Fideszes vagyok, nem kéne atomháborúba kerülnie Kelet-Európának, nem támogatom. Amcsik haza.
16 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Eddig nukleáris fegyverekkel csak Putler és körei fenyegetőztek. A NATO nem.
2022. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként nem tartok tőlük különösebben, amilyen szánalmas az orosz hadsereg, sanszos, hogy ki sem tudnák lőni az atomjaikat - vagy a saját fejük felett robbannának.
2022. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom ki mire készül, de nem kell atomháború meg semmilyen háború sem.
2022. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Ott van a cikkben, hogy az USA és a többi NATO szövetséges egyáltalán nem akarnak vegyi és nukleáris fegyvereket bevetni hanem a csoport arra az esetre alakul, ha Ororszország vetne be ilyen fegyvereket. Ha azokat csak Ukrajnában vetik be, akkor is közvetetten veszélyezteti a többi európai ország lakosainak biztonságát.
2022. márc. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
4-esnél a pont. :) Amúgy ezt a szavazást annyira ótvarra írtad ki, mint a gyerekvédelmi törvényt a fidesz. :D
2022. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
* gyermekvédelmi népszavazást
2022. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3%

"Eddig nukleáris fegyverekkel csak Putler és körei fenyegetőztek. A NATO nem."


Akkor te negyven évet átaludtál. Egyébként sem a nato volt hanem az usa, de az atommal fenyegetőzést, sőt annak bevetését is a nyugat kezdte.

2022. márc. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!