Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az incelprobléma generálás...

Az incelprobléma generálás valójában része egy népességcsökkentési programnak?

Figyelt kérdés

Sosem volt ennyire sok szingli férfi. Sosem szexeltek ennyire keveset a fiatalok. Sosem volt ennyire fontos a férfi külseje a párválasztásban.


A mai liberalizmus és ismerkedési formák tömkelege nem azt kellene jelentse, hogy a fiatalok szexelnek mint a nyúlak és szerelmesek mint egy nagyágyú?


Ezzel szemben pont ellentétes az eredmény?


2022. márc. 27. 12:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Ez pont olyan fontos, mint a lapos Földesek baromságai.
2022. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az az incel?
2022. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"Sosem szexeltek még ilyen keveset a fiatalok"


Nem-e?:D Az megvan, hogy Kb 80 évvel ezelőttig az elmúlt 4-5ezer évben ha a nő nem szüzen ment férjhez, az megvetendő dolog volt, akár arra is elég ok volt, hogy vénlány maradjon egész életére?


Politikával nem fogsz tudni szerelmet csinálni.


A népességcsökkenés oka, hogy a párok max 2 gyereket vállalnak.


Ate incell dolgod akkor lenne a népességcsökkenés oka, ha konkrétan párkapcsolatok sem jönnének létre, a nők is egyedül maradnának.

Tény, hogy több nő marad most szingli, mint 100-200 éve, hiszen 80 évvel ezelőttig a nő egyetlen életbenmaradási formája az volt, ha megházasodik. De aki ezt visszasírja, az nem véletlenül marad egyedül manapság:D

2022. márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Aggszűz, aki másokat(pl a társadalmat, a nőket, stb) hibáztatja azért, mert nincs nője. Holott próbálkozni sem próbálkozik.
2022. márc. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4


A netes próbálkozás próbálkozásnak számít? Én például (de szerintem más incel is) feleslegesnek találja odamenni élőben egy lányhoz ha előtte nincs szemkontaktus, nem mosolyog kacéran, nem kelleti magát. Ez meg ugye külsőtől függ.

2022. márc. 27. 13:43
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Tehát kezdeményezzen a nő. Jól indul.

3as voltam

2022. márc. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Igen. Emellett a drog- és az LMBTQP-propaganda is ezt a célt szolgálja.
2022. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én ismertségi körömben a fiatalok bizony szexelnek mint a nyulak. Én is bár nem tudom 34 évesen fiatalnak számítok-e még.
2022. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

6


Mire fel kezdeményezzek? Ha nem adnak egy szem jelet sem?

2022. márc. 27. 18:47
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért kezdeményezz, mert meg akarsz vele ismerkedni. Amikor én meg akartam egy lányt ismerni,akkor el kezdtem vele beszélgetni. Nem kellett semmilyen jelekre várni. A legrosszabb ami történt, hogy beszélgettünk egy rövidet majd többet nem láttam.
2022. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!