Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, ha az EU-s támogatá...

Miért baj, ha az EU-s támogatások a fideszes politikusok zsebébe megy?

Figyelt kérdés
A pénz Magyarországon marad, ami pörgeti a gazdaságot. Leszámítva az luxus adriai utakat.
2022. márc. 27. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
De nem oda megy ,ezt csak az ellenzék terjeszti,Nézz már szét az országban aztán láthatod azt ,hogy mekkorát fejlődött ez az ország az elmúlt 12 évben.Minden épül,szépül.
2022. márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Magyarországra csak kis része meg. Nagy része offshore számlákon, műtárgyakban és külföldi ingatlanokban van a köpcösnek.
2022. márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert mondjuk az a pénz mehetne:


- Az oktatásba.

- Az egészségügybe.

- Mentőkhöz, tűzoltókhoz, akár rendőrökhöz is.

- Különböző humanitárius szervezetekhez, akik másokon segítenek.

- Alapítványokhoz, akik ugyancsak segítenek másokon.

- Megújuló energiaforrásokat jobban támogathatnák velük, akár az elektromos autókat is.

- Több parkot, szabadidőközpontot lehetne belőle építeni.

- Korszerűbb hulladékgazdálkodás

- Régebbi épületek felújítása

- Akár lakások szigetelésének támogatása, ezzel is csökkentve a gázfogyasztást

- Mezőgazdasági támogatások, akár a vízre is, hiszsen iszonyatosan szárazság van, és a kukorica és gabonára létszűkség van főleg a jelenlegi helyzetben

- Állattenyésztők mégjobban támogatása, főleg a madárinfluenza miatt


És még szerintem sorolhatnám egész nap, de minek? Agyhalott vagy, úgyse érted meg.

2022. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#1 Na mekkorát fejlődött? Én annyit látok, hogy rekord gyenge forint, rekord magas infláció, árak az egekben, iskolák, kórházak rohadnak. Mit nézzek?
2022. márc. 27. 14:10
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"De nem oda megy ,ezt csak az ellenzék terjeszti,Nézz már szét az országban aztán láthatod azt ,hogy mekkorát fejlődött ez az ország az elmúlt 12 évben.Minden épül,szépül."


Hát persze hogy nem. Első kézből tudnék neked mesélni róla hogy hogyan működnek a fideszközeli havercégek pályázati csalása. De olyat abszurd hogy valószínűleg el se hinnéd. Én se ha nem láttam volna.

2022. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5: Persze, hogy abszurd. A Fidesz közeli emberek megvettek hatalmas vállalatokat, névszerint nem mondok semmit. Ezelőtt alig-alig ment bármilyen pályázat, most meg már a vezetőség úgy kezdte, hogy más világ jött. Bármilyen pályázatot benyújtanak, azt nyerik. És dől is oda a lóvé. Ilyen a Fidesz ..
2022. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ennél jóval kicsavartabb dolgokat is láttam életemben, pályázati pénzekről. Olyan dolgokat, amikről még egy ellenzéki oknyomozó cikk sem szólt soha.
2022. márc. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7: Persze tudom. Nyert támogatást a tulaj, lekönyvelték, hogy a telepet fejlesztették belőle. Ugyan volt is fejleszték kb a pénz 10%-ból, a másik 90% a saját lakására és ingatlanjaira ment el. ;)
2022. márc. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Miért baj, ha a fizetésed helyetted a főnököd kapja meg? A cégen belül marad, nem?
2022. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert sokan "a panelben megfagyunk" közben.
2022. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!