Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor adja fel végül Toroczkai...

Mikor adja fel végül Toroczkai és a Mi Hazánk a politikai karrierjét?

Figyelt kérdés
Toroczkai és társai a 2000-es évek óta semmit sem tudtak elérni, egyre kevesebb ember vallja a nézeteiket, ez tény ha évekre visszamenőleg utánajártok a dolgoknak. Sosem fognak pár %-tól többet kapni, mikor esik le neki, hogy sosem nyerhetnek? Az ilyen idejétmúlt pártok Európában már sosem fognak érvényesülni.
2022. márc. 28. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Csak most. Majd meglepődsz. Pont hogy egyre nagyobb szükség van az ilyenekre.
2022. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván megvárják, mire jutnak most, de Toro mondta, hogy ha nem jutnak be a parlamentbe, akkor mennek a barikádokra. Az utóbbival nem tudom, mi a terve. Úgy akar járni, mint Budaházy?
2022. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Miért adnák fel? Nagyon jól meg lehet élni belőle, pusztán bohóckodásból. Ha meg még hisznek is benne amit csinálnak, akkor hol itt a baj? Luxusban élnek és a saját hóbortjaiknak hódolnak. Kell ennél jobb?

Akkor kellene feladniuk ha a saját szakállukra menne az egész, de az adófizetők szakállára megy.

2022. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Egyre jobb a támogatottsága.

Nem vagyok Mi hazánkos, de szerintem idén meg fognak mindenkit lepni.

Meglátjuk.

2022. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

#2

Mennek a barikádokra!"

És ki ellen?

A nép ellen, aki nem rájuk szavazott?


Engem mondjuk már ez a kérdés, illetve a rá érkezett 2-es válasz is elgondolkoztatott.

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..

2022. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Toro pontosan tudja, hogy egy szélsőjobboldali párttal nem fog messzire jutni, de nem is akar.

Jól megélnek belőle és ez a lényeg.

2022. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Amikor már nem fogja a Fidesz pénzelni a bohóckodásást.
2022. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Pedig nagyot mentek a kovidfasizmus elleni kiállásukkal, több ember jelent meg a tüntetésükön mint az ellenzékén!! Csak valahogy azt nem értem hogy lettek ekkora emberjogi pártiak mikor a járvány kezdetén éppen ők akartak Kínához hasonló erőszakos lezárásokat, kényszerkarantént és hasonlókat. Hogy jutottak el onnan ide? Rejtélyes.
2022. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

8-as a covidos bohócságot meglovagolták de ez már nem számít hiszen semmilyen intézkedés nincs, kifogták a vitorlájukból a szelet.


Ha nem a vírust lovagolják meg akkor ez a támogatottságuk:


[link]

2022. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 KTP 3.0 ***** válasza:
53%

Nagyon sokaknak van tele a töke a covid diktatúrával, a nyugati degenerációval,orbannal, Gyurcsánnyal,stb többek közt nekem is.

Lesz 15% is kis szerencsével. Csak mindenki menjen el rájuk szavazni egyéniben és listán is!

2022. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!