Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a szintű hülyének nézése a...

Ez a szintű hülyének nézése a választóknak nem durva már egy kicsit?

Figyelt kérdés

Gyurcsánynak volt egy posztja arról, hogy Orbán úgy állítja be a kialakult ukrán-orosz helyzetet, hogy vagy sz*r alakok leszünk, vagy meghalunk (mert ezzel háborúba sodródunk, stb), miközben ennél árnyaltabb a helyzet, vagy hát Gyurcsány annak látja.

Azóta rengeteg kontentet kaptam az arcomba (most pl egy Dér Stefi videót), ahol ez úgy lett prezentálva, hogy pont Gyurcsány szerint van ez a két választásunk (nyilván ki lett vágva a megfelelő rész a posztból).

Pártállástól függetlenül nem gáz, hogy ennyire arról szól egy választás Mo-n, hogy kinek van nagyobb nyilvánossága és tud a csapból is ilyen szintű zagyvaságokat ömleszteni az ellenfeleiről büntetlenül?

Vagy mindig ez volt? Azt tudom, hogy valamikor régen még volt pl miniszterelnök-jelölti vita. A köztévé, a nyomtatott média nem tudom, hogy mindig ennyire egyoldalú volt-e (meg egyébként már az online tér is az), de az biztos, hogy ami most van, az rohadtul káros.


2022. márc. 28. 19:47
1 2
 1/14 anonim válasza:
84%
Nem durva amíg a sok birka hisz Orbánnak , minden szavát szent írásként veszik, pedig nagy részük analfabéta.
2022. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem is meglepő, csak egy újabb "békekampány" Orbán részéről.
2022. márc. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Az atlag szavazo semminek nem jar utanna, ha foglalkozik is politikaval maximum egy egy forrasbol tajekozodik, pl index vagy origo vagy telex vagy m1 vagy atv. Nincs a legtobb embernek ideje erre.
2022. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos a fidesz erre ment el, hogy hazugságokat, kiragadott mondatokat sulykol, és tényleg azon dől el a választás, hogy hányszor hallják ezeket az egyszerű emberek.
2022. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a probléma akkor kezdődött, amikor olyan tömegek kezdték használni az internetet, akiknek igazából nem volt rá komolyabb szükségük. Én átkozom ezt a digitális világot, ahol bármit össze lehet hordani, a tények már nem számítanak, és a kommentfalakon jellemzően a legelvakultabb emberek hallatják a véleményüket. Ettől aztán minden csúszik lefelé. Szerintem jobb lenne egy olyan világ, ahol nincsenek közösségi oldalak, okostelefonok, meg úgy egyáltalán netet is csak az használna, akinek igazából szüksége lenne rá. De mindjárt abbahagyom, mert leboomereznek. :)
2022. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
5: ha abban a világban kereskedelmi tévék vannak, akkor azokon menne a néphülyítés, ahogy megy is, amikor két Izaura rész között ajánlják a Tényeket a nagy leleplezéssel
2022. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6: Sajnos igen. A kereskedelmi tévék is egy nagy lépés volt a primitívülés felé. Tudom, hogy ezért kommunistának fognak tartani, de a '90-es években szerintem sokkal jobb volt, amikor még nem volt Retyó Klub meg Trévé 2 se, pedig az már a szocializmus után volt.
2022. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Az internetet az uj generacio mar tudja hasznalni es sokkal konnyeb a dezinformaciot lecsekkolni.


Szoval en inkabb amondo vagyok hogy a demokracia zaloga a szabad internet.

2022. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
7: a probléma, hogy ha az állam kezében van minden, akkor meg az állam szabja meg, hogy mi hangozhat el. Lásd: Putyin Oroszországa, ahol gyakorlatilag cenzúrát vezettek be minden véleményre, ami ellentétes a hataloméval.
2022. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%

Ezzel az a baj, hogy Orbán egyáltalán nem úgy állítja be a kialakult ukrán-orosz helyzetet, hogy "vagy sz*r alakok leszünk, vagy meghalunk", ezt csak Gyurcsány mondta. Ez bizony Gyurcsány agyából pattant ki. Nem kell ilyeneket posztolni, és nem lesz félreértés.


Van, hogy a hazugság visszahullik annak a fejére, aki kitalálta, ez ennek a tipikus esete.

2022. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!