Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy olyan fotót teszek ki...

Ha egy olyan fotót teszek ki Facebookon profilképnek, amin egy narancs árnyalatú bútor is látszik, ugye nem fogják azt hinni az emberek, hogy a választások miatt tettem ki?

Figyelt kérdés
Csak utólag jutott eszembe, higy a kanapén lévő takaró, ami a háttér egy részén látszik, pont narancs. Pedig nem is politizálok, valószínűleg nem is megyek választani, mert egyik lehetőséggel sem szimpatizálok (a Fideszt sem kedvelem, de most lehet azt hiszik).

2022. márc. 28. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Én pusztán a képből nem vonok le ilyen következtetést, viszont, ha így itt megkérdezed, abból igen!
2022. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Csak akkor, ha a színkód megegyezik a fideszével: #fd8100
2022. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Fideszes propagandakérdés, vigyázzatok!
2022. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem propaganda. Írtam is, hogy nem szeretem őket.
2022. márc. 28. 22:02
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Akkor agitprop!
2022. márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Takarodj szavazni.. vagy neked jo ez a pocegodor, ami 12 eve csak mélyül? komolyan agyfaszt kapok azoktol akik nem kepesek elmenni huzni egy X-et..
2022. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
photoshop is létezik a világon, meg instagram szűrők...
2022. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a választásokig ne rakd fel, ha nem akarod, hogy azt gondolják, hogy politikai állásfoglalás a részedről.
2022. márc. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
A tolerás demokrara liberálisoknak ennyi már bőven elég, hogy meg akarjanak gyilkolni.
2022. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!