Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fogja nyerni az április...

Ki fogja nyerni az április 3.-ai választásokat?

Figyelt kérdés
Érveket is írhattak, hogy miért gondoljátok így.

2022. márc. 28. 22:18
A kérdező szavazást indított:
Fidesz Kdnp - Orbán Viktor
Ellenzéki Összefogás - Dr.Márki-Zay Péter
Egyéb
71 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%
Én fogom megnyerni.
2022. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

Hányszor teszitek fel? itt az irni olvasni tudo emberek kozott az ellenzek fog nyerni.

de mint tudjuk, a halott erdelyi magyarok szavazni szoktak tudni, de itt szavazni sajnos mar nem tudnak.

2022. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Remélem az ellenzék. Lásd: Ellenzék programja vs. Fidesz programja.
2022. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
A fideszre tippelek. A háború kirobbanása előtt 50-50 volt, de most a háborúval kapcsolatban Orbán ügyesebben tudott olyan narratívát kitalálni, ami neki kedvez. Pedig alapesetben MZP-nek kedvezett volna a helyzet, csak páholyból kellett volna néznie, hogy Orbán hogy mászik ki Putyin seggéből egy ilyen konfliktus kapcsán, ehelyett össze-vissza beszélt hülyeségeket, amiket a kormány még ki is forgatott és ki tudták hozni azt a narratívát, hogy az ellenzék a háborúpárti a kormány meg a békepárti, ami nyilvánvalóan marhaság,de a tömegek egy jelentős része simán megeszi ezt a maszlagot.
2022. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát igen nehéz nagyon felvenni a versenyt a Fidesz médiabirodalmával szemben...
2022. márc. 28. 22:24
 6/21 anonim ***** válasza:
23%
Éljen a DK kormány MZP vezetésével sok sikert Klára Asszonynak!!!!!!!!!!!
2022. márc. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
A győztes.
2022. márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon kormányváltós hangulat van az országban, de így volt ez '18-ban is, aztán mégis FideSS 2/3 lett a vége. Szóval ellenzékiként bármennyire fáj is ezt írnom, de én nem hiszem hogy lesz váltás. Sőt, szerintem a 2/3 is marad, vagy ha mégsem akkor is max csak 1-2 helyen múlik nekik. Persze csak papíron, mert a Mi Tanyánk úgyis besegít nekik szükség esetén, lévén hogy egy jobb oldalra "meghosszabbított" FideSS-nyúlvány.
2022. márc. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
12%
Vicces, hogy a Fideszt írod FideSS-nek, (nézz utána, hogy mi volt az SS), de nálatok megy a karlendítés, zsidózás, négerezés. :D
2022. márc. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Ősszel az előválasztás én is inkább ellenzéki győzelmet vártam, mert elég szép számban sikerült mozgósítani embereket és meglepetésre nem is a papírforma érvényesült. Azóta viszont Márki-Zay tényleg sok hibát követett el, rengeteg félremagyarázható nyilatkozatot tett, amiből az erős túlsúlyban lévő kormánymédia nem győz válogatni és a háborúból is a Fidesz jött ki eddig jobban kommunikációs szempontból. Mondjuk Orbán körül tényleg elfogy lassan a levegő a nemzetközi térben, de úgy tűnik mégis hatalmon marad.
2022. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!