Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki legyen a két miniszterelnök...

Ki legyen a két miniszterelnök-helyettes?

Figyelt kérdés
2022. márc. 29. 22:08
A kérdező szavazást indított:
Kanász N. Máté
Karácsony Gergely
Szelényi Zoltán
Hegedűs Andrea
Fekete Győr
Varga István
Ungár Péter
Jakab Péter
Berg Dániel
Tóth Bertalan
14 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg, Dobrev Klára marad képviselőnek Brüsszelben vagy hazajön miniszternek, ha esetleg győzne az ellenzék?
2022. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Mondjuk Szíjjártó. A fenti bohócok soha nem lesznek Magyarországon ilyen pozícióban.
2022. márc. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

02:39


Dehogynem! Májusban már ők lesznek jobb ha feljészülsz!


Én Kanász N Máté-t el tudnám képzelni, nekem szimpatikus, de ha nem kapná meg, akkor környezetvédelmi miniszter! Hiller oktatás! Szelényi egészségügy, Fekete-Győr is, de ő külügyesnek is kiváló lehetne.

2022. márc. 30. 05:49
 4/12 anonim ***** válasza:

"Fekete-Győr is, de ő külügyesnek is kiváló lehetne."

Ezt gondolom viccnek szántad.

Max annyi benne a pozitívum, hogy nem volt korrupciós ügye eddig.

2022. márc. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

07:06


Nem! Nekem szimpi! Tud angolul is, jól beszél, karizmatikus…Mondjuk az 5 közül én őt akartam PM-nek látni

2022. márc. 30. 07:35
 6/12 anonim ***** válasza:

#5-ös!

"Hát én nem tudom, te valami troll lehetsz kérdező,vagy még felületesen sem figyelted FGYA szerepléseit."

Rendben, annyi jár neki, hogy az előválasztási vitákban magához képest jobb volt, de ennyi.

2022. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

09:05


Ok. Inkább Danika vágott videóit nézd tovább, nem idegesítem magam miattad! Szia!

2022. márc. 30. 09:08
 8/12 anonim ***** válasza:

Én például FGYA Partizán interjúrára gondoltam, ami miatt ugye a 4%-ot sem érte el az előválasztáson. (FGYA Jakabbal meg Dobrevvel ellentétben legalább elment a Partizánba, ez is becsületére válik.)


Az mondjuk legalább tisztességes volt, hogy lemondott az interjú után a pártelnökségről.

Donáth Anna sem tökéletes, de ő jóval kevesebbet hibázik.


A Karizmáját pedig nem látom Fegyőrnek.


Miattam ne idegesítsd magad, de az aggodalomra ad okot, hogy FGYA-t komoly pozícióban akarod tudni.

Szentiványi István most a külügyese az ellenzéknek, egyébkénkt, és szerintem nagyjából rendben van, legalábbis normális dolgokat mondott.

2022. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

10:52


András még fiatal kell gyakorolnia még de jó politikus lehet, ha kitartó.

2022. márc. 30. 10:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Gondolom nem véletlen lett a Momentum elnöke, tehát valamit ott jól csinálhatott, de feltételezem, hogy egy pártelnök egyeztet különböző területek szakértőivel, így energetikai szakértőkkel is, mert ugye Paks2, meg a Mátrai erőmű is kisebb mértékben elég komolyan befolyásolják az ország energiaellátását. Szerintem az sokakban visszatetszést keltett, mikor azt mondta, hogy a napelemparkot atomerőműnek is hívják, és mikor a riporter visszakérdez, még köti az ebet a karóhoz. Egy pártelnöknek illene ennél tájékozottabnak lennie.


Orosz Annától, Soproni Tamástól, de még Cseh Katalintól és Hajnaltól sem tudok ekkora égést visszaidézni.


Az mondjuk tény, hogy a nyelvismerete jó lehet.

Nagy baj van FGYA a legjobb képességű a Momentumból.

2022. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!