Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Állítólag magabiztosan vetet...

Állítólag magabiztosan vetet az Ellenzék. A Fidesz most sunyi módon direkt akarja elveszíteni a választásokat, válság előtt?

Figyelt kérdés

Nem is kampányoltak gyakorlatilag. Márki-Zay járta országot keresztül kasul, nagyon keményen megdolgozott. Orbán meg az ég világon semmit nem csinált.

A média kampányuk is csapni való volt. Egy rossz marketingesnek 1 heti munkája lenne. Gyakorlatilag csak a Gyurcsány-Show volt az egész, meg némi hazudozás, hogy MZP katonákat küldene Ukrajnába meg stb. Ennyi. Ez igazán egy nagy nulla kampány.

Valójában a Fidesz nem akarja kezelni ezt a most következő nagy recessziót, hanem megint az Ellenzékre bízza, hadd hozzák meg ők a megszorításokat?



2022. márc. 30. 00:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
73%

#18, ezzel csak épp annyi a baj, hogy nem idéznek tőle, hanem a mondatait összeollozzák úgy, hogy teljesen más értelmet nyerjen. És vannak annyira pofátlanok a „propagandisták”, hogy az eredeti anyagot nem adják egyik kiadványukhoz sem forrásmegjelölésként, pedig a hiteles(!) újságírás alapja a hiteles forrásmegjelölés.

Igen, MZP mondott nem jó/kétértelmű dolgokat. De ha „csak lejáratja magát, akárhányszor kinyitja a száját”, akkor miért kell összevágni a beszédeit? Miért nem elég csak a konkrétan elhangzottakat bemutatniuk?

2022. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
84%

Olvastam egy nagyon elgondolkodtatót: egy politikus MINDIG meg akarja tartani a hatalmat, még akkor is, ha sz.r időszak jön és kemény lesz. A logika mögötte: ha megvan a hatalom, akkor maximum majd kitalálnak valamit, de ha elvesztették, akkor elvesztették. Tehát minden áron hatalomban akarnak maradni.


Orbánnak nem nagyon kell kampányolnia... a 12 év alatt azért bevésődött minden az embereknek, a propagadna-agyamosás is tette a dolgát, plusz most jött a szomszédban a háború, amitől az emberek megijedtek és ők inkább Orbánra szavaznak majd véleményem szerint (karizmatikus és taktikus vezető, ezt nem lehet vitatni, meg segített most ennek, hogy évek óta háborús retorikával kitalált "ellenségek" ellen harcol - akik félnek, bíznak benne, mert hát a zorbán eddig is megvédett minket az ellenségektől.


Egyetértek azzal, hogy nagyon nehéz időszak jön arra, aki kormányra kerül most. Végülis a Fidesznek nem is rossz, ha elveszítik a választást, mert a sz.rcunamit tudják majd az ellenzékre fogni.

2022. márc. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
51%
Én március 15.én bejártam Bp-n az összes politikai gyülekezést, és sajnos azt tapasztaltam, hogy Viktor előtt sokkal sokkal többen álltak, mint Márki vagy Torockai előtt... nekem mondjuk tökmindegy, én meg vagyok győződve, hogy egy kutya kölyke az összes.
2022. márc. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
43%
+ ha ismered a választási rendszerünket, tudod, hogy q fidesznek a határon túliakkal és q megvett cigánysággal bebetonozott helye van... sajnos most is az lesz, mint 18ban... az ellenzék több szavazatot fog kapni, mint a fidesz... csakhogy nem egy ellenzéki párt van, még ezzel a fenenagy összefogással sem... ott a ketcarkú, arra is rengetegen szqvaznak, meg a mihazánk meg még a tökömtudja mik... és emiatt az ellenzéki szavazatok szétoszlanak.. emiatt ha egy -25-30%szavaz csak a fideszre, még akkor is lazán lehet 2/3-is...
2022. márc. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem az ellenzéki pártok nem akarnak nyerni szembe az MZPvel. Kifejezetten DK és Jobbikra gondolok. Gyurcsány néha kirohant. Például az országot lazán. Felszántaná az országot, ha nyertek volna elszólás. Orbán márciusi beszédén nem volt rendes mozgósítás a szavazásra, hanem nyugtatás volt. Lehet kimaxolták a szavazóbázist ott vagy 2018-ban.
2022. márc. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Orbán csak akkor szeret "kormányozni" ha dübörög a gazdaság. Majd figyeld meg, az ellenzék rendbeteszi a gazdaságot, az utcai harcosok megpuccsolják és rögtön lecsap a Fidesz és szintén szétlopják.
2022. ápr. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Pesten tényleg vezet az ellenzék, de az ország nem egyenlő a fővárossal. Az unibet-en 4-es odds-szal lehet fogadni Márki-Zay győzelmére...
2022. ápr. 1. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
55%
#24 vagyok... látjátok, lepontoztatok 0ra... de azt, hogy milyen rendszer szerint működik a választás nem tudjátok... ahogy mondtam, amíg nem egy párt megy ellenük, addig a megvett szavazatokkal bebetonozott helyük van.
2022. ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

#28!


Azért pontoztak le, mert hülyeségeket írsz.

Listán 54%-ot kapott a Fidesz, tehát most sem szavaztak többen az ellenzékre.

2022. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Pont ez az, hogy a listás szavazat tök nem lenyeg, az egyéni mandátumok a lényegesek...azt pedig rengeteg helyen 50% alatti számmal vitte el a fidesz...

Hiába a listás győzelem, ha csak egyetlen 1 ellenzéki párt lenne, az ellenzéké lenne a 2/3...

2022. ápr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!