Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mik a céljuk ezeknek a hirdeté...

Mik a céljuk ezeknek a hirdetéseknek?

Figyelt kérdés
A napokban egyre több helyen olvasom, hallom hírességektől a buzdítást, hogy mindenki éljen az állampolgári jogával és menjen el, szavazzon bármelyik jelöltre. Ez melyik oldal érdeke? Értem én, hogy ezt jelenti a demokrácia, de bevallom, személy szerint egyik indulóval se tudok azonosulni. Nem tartom magam demokrácia ellenesnek, de nem tehetek róla, hogy ilyen a felhozatal. Lehet velem van baj, de bennem rossz érzéseket vált ki a másik oldal felé történő acsarkodás, ami mögé azért valami program féle is van bújtatva. Szerintem fordítva kellene ennek kinéznie.
2022. márc. 31. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
A Fidesz kezdte el a hazug lejáratókampányokat, különben szerintem az ellenzék kampánya más lett volna. De muszáj volt reagálni, mert olyan aljas dolgokat engedtek meg maguknak a hatalom megtartása érdekében, ami már szánalmas. Szerintem érdemes szavazni, mert a te életedet is befolyásolja a politika, akkor is ha nem tetszik.
2022. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy ki kezdte szerintem. A tény az, hogy ez a kampány egyik oldalról sem meggyőző. Igazad van, hogy mindenkit befolyásol a politika, de én úgy látom, mindegy milyen színű inget húz fel a kormány, nekem akkor se lesz jobb.
2022. márc. 31. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!