Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ellenzékre X-elt levélszava...

Ha ellenzékre X-elt levélszavazatok voltak a Marosvásárhelyi kidobott papírokon, akkor miért a Fidesz követett el választási csalást?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem.

104-es az IQ-m (mensa teszt), de ez nem lenne elég a helyzet megértéséhez?

[link]


Tény: Ellenzékre X-elt kidobott levélszavazatokat találtak.

Saját következtetésem: Ezek előre manipulált voksok, amelyek az ellenzékre mentek volna miközben a választás majd vasárnap lesz.


MZP kijelentése: meg kell őket semmisíteni

Saját következtetésem: el akarja simítani az ügyet azzal, hogy (ál)becsületességét igazolva megakarja semmisíteni miután kiderült, hogy ellenzékre adott szavazatokról van szó


Fidesz állítás: Az ellenzék égette el a kidobott levélszavazatokat

Na innentől elvesztettem a fonalat, totálisan nem értem az egészet.


Valaki elmagyarázná pontosan, részletesen, szájbarágósan?


(Amúgy diplomás vagyok és nem is Fideszes szóval hülye nem lehetek, de valahogy nem értem az egészet, miért a Fidesz követhetett el csalást, ha pont az ellenzékre szavaztak).



2022. márc. 31. 13:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Úgy vagy te diplomás, mint én helikopter.
2022. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

"104-es az IQ-m (mensa teszt),"


Eddig olvastam.

2022. márc. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Ezek nem manipulált voksok, amelyek az ellenzékre mentek volna, nem a Fideszre.

Ezért dobatta ki a Fidesz.

2022. márc. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

"Saját következtetésem: Ezek előre manipulált voksok, amelyek az ellenzékre mentek volna miközben a választás majd vasárnap lesz."

Ezt miből gondolod? Külhonban hamarabb kell leadni a levélszavazatokat, nem vasárnap.

2022. márc. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
Soros!
2022. márc. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem előre manipulált szavazatok voltak, hanem valós külhoni szavazat. Ott már le lehet adni a szavazatokata a konzulátuson a héten.
2022. márc. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
A külhoniaknak korábban vitték ki a levélszavazatok, hogy idejében megérkezzen a választás idejére. A csatolt videón látszik a választási iroda pecsétje is. Nyilván nem érdeke a fidesznek, hogy ellenzéki szavazatok érkezzenek be és ezt könnyebben tudja befolyásolni, mint a hazai választást, ahol ott az EBESZ. Ennél szájbarágós abban nem tudom elmondani.
2022. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

"MZP kijelentése: meg kell őket semmisíteni"


Úgy értette, hogy az összes levélszavazatot meg kell semmisíteni, mert amint ez az eset is mutatja, nem lehet garantálni a levélszavazás tisztaságát.

2022. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Valami nem volt oké azzal a mensa teszttel :D
2022. márc. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Húha, nagy lehet a baj a pártközpontban, ha már csak ilyen izzadtságszagú magyarázatokkal tudtok jönni.
2022. márc. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!