Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay miért mondja Jeszens...

Márki-Zay miért mondja Jeszenszki-nek Zelenszkijt? Poénkodik csak, ugye? Vagy nem tudja mit beszél?

Figyelt kérdés
[link]

2022. márc. 31. 16:01
A kérdező szavazást indított:
Nem tudja, összekeveri, nincs képben.
Tudja, de csúfolkodik, szórakozik, poénkodik.
Ideges, lámpaláza van, nagy rajta a stressz, hiszen egy országot kell majd vezetnie.
26 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Aki azt sem tudja, hogy hány gyermeke van, annál komoly bajok vannak....
2022. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg fáradt. Sajnos én is ilyen vagyok, ezért tudom milyen ez. Mindenesetre nagyon komoly vádak MZP ellen. :D Bár én sem kedvelem már annyira, mint az előválasztás idején, de ettől még a nézeteivel egyetértek. A kommunikációjával van bajom. Az ellenzéki kampány lassan a fideszes tükörképe, ez azért elkeserít. Van benne bőven túlzás, csúsztatás. De engem az érdekel, hogy mit tesznek az országért, ha valami csoda folytán sikerül az ellenzéknek nyerni.
2022. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

2-es!

Még jobban tönkre vágják.

Egy hajszállal sem lesz jobb életed, nyugodj meg! :-)

Jöhetnek a lepontozások!

2022. márc. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

3: Az én életemmel olyan nagyon sok gond nincs. A saját házat kivéve mindenem megvan, amire igényem van. A "családtámogatásoknak" hála erre egyelőre elúszott az esélyem, de azért albérletben is túl lehet élni.

Jobban bosszant a hatalom kisajátítása, az emberek butítása, a gátlástalan harácsolás, természetrombolás. Majd ha egyszer orvoshoz kell járnom, szeretnék a befizetett TB-ért cserébe megfelelő szolgáltatást kapni. Az oktatást pedig muszáj rendbetenni, különben nagyon hosszú időre megpecsételjük az ország sorsát. Nem mondom, hogy az ellenzék győzelme után kolbászból lesz a kerítés. De az esély meglesz a változásra. Ha marad a Fidesz, akkor csak rosszabb lesz. Pedig minden adott lett volna, hogy jól csinálják. Vannak is dolgok, amiket jól csinálnak. De ezek már nem képesek ellensúlyozni a sok szarságot.

2022. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Mert totál hülye, azt sem tudja, melyik bolygón van. Abszolut alkalmatlan.
2022. márc. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kiválóan vezeti az országot! 🙄🤣
2022. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó, hát akkor még azt hitte😄
2022. ápr. 7. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, szegény. Picit sajnáltam, de hát ez van 😄
2022. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!