Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az összefüggést nem értem,...

Az összefüggést nem értem, ezzel kezdeném.. Dopeman jó pár éve még szétalázta meg szétrúgta Viktor fejét szimbolikusan, most pedig elég baráti a kormánnyal. A Fidesz pénzt adott volna neki, mert fél egy öreg bohóctól?

Figyelt kérdés

2022. márc. 31. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
nyilván lefizették, dopeman meg egy csóró senki és elfogadta
2022. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Ahogy idősödnek az emberek, bölcsebbé válnak. Ráadásul mostanra két érdemi lehetőség maradt: Orbán vagy Gyurcsány, és hát ebből kell választani.
2022. márc. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Ezek az alja celebek mind megvehető emberek. Ez is egy kampányfogás, nem más.
2022. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A Dopeman féle változás sok emberben lezajlott, bennem is ezért tudom az okát. Ellenzéki szavazóként rá kellett döbbennem arra, hogy az ellenzék még a Fidesznél is nagyobb kovidfasiszta lenne. Valamint az orosz-ukrán háborúhoz való hozzáállásuk is hatalmas csalódás. A korrupt Fidesz még ebben is értelmesebb most. Hihetetlen de ezzel kell szembenézni. Ettől nem lettünk Fidesz szavazók, de az ellenzékre sem fogunk szavazni az ziher.
2022. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Kinövi az ember a kommunizmust. A lelkes gyerekek még hisznek a liberális eszméknek aztán rájönnek (nem mindenki) hogy az csak duma. Persze a cionisták mindig balosok lesznek, de nekik nyilván a cionizmus életcél.
2022. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ahogy figyeltem Dopeman megszólalásait nem egy csapásból lett Fidesz barát(?) ,hanem fokozatosan átkonvertálódott ahogy a jelenlegi ellenzék hülyeségét és balfaxságait nézte.

A Fidesznek mi haszna lenne abból,hogy DOPENAN-t lefizeti?

Korábban is megtehették volna.

2022. márc. 31. 17:45
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

"A Fidesznek mi haszna lenne abból,hogy DOPENAN-t lefizeti?"

Ugyanaz, amiért a Hell energiaital reklámarca Bruce Willis volt. Marketing. Meglátja az egysejtű, hogy Dopeman/Győzike fidesz hívő, és máris úgy gondolja, hogy az a helyes.

2022. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Érdekes.. Nekem Gálvölgyi mindig is a legnagyobb művészek közé fog tartozni, Havas tanár úr is egy okos ember (még ha olyan amilyen is) de akkor én most ezért legyek baloldali szavazó? Szerintem ez a 2 dolog nem függ össze.
2022. márc. 31. 18:41
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
A te fejedben talán nem. De hidd el, hogy sok emberében igen. Vannak különböző társadalmi rétegek, akiket eltérő taktikával lehet meggyőzni. Gyurcsányozás, Sorosozás, migránsozás, gyerekbuzítás, Dopeman, Győzike...
2022. márc. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azért a másik oldalon is van bőven de bőven erre példa..

A roma szavazókat Bangó Margit próbálta megszólítani..

Más kérdés, hogy azt kiabálta:Éljen Gyurcsány Ferenc a Magyar népköztársaság miniszterelnöke!!

Pumoed Gabó is meg több ilyen Való Világos agycsökevény is baloldali vagy ellenzéki.

Szóval mindenre van példa.

2022. márc. 31. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!