Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ahogy közeledik a választás,...

Ahogy közeledik a választás, egyre inkább az a megérzésem, hogy meglepetés lesz és az összefogás 2-3%-al elviszi, pedig pesszimista voltam. Nektek nincs ilyen megérzésetek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 1. 00:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem olyan megérzésem van, hogy Orbánék megint szarrá verik őket, csak most nem lesz 2/3. Az ellenzék az elővalásztás óta nem volt hajlandó uralni a közéleti dikurzust, mindent a Fidesz tematizált. Így nem lehet kormányt váltani.
2022. ápr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nincs, de a profeta szoljon beloled baratom!
2022. ápr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is. A kerdes az, h videken erosodott-e az ellenzek, van par billego megfordithato korzet ami kelleni fog hozza.
2022. ápr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Információs buborék hatás

A veled egy véleményen lévőkkel érintkezel sokat, jól átrágjátok a dolgot és azt érzitek megvan az egyetértés, bizto smindenki így érzi.

Ettől úgy tűnik erősödik a párt. Pedig ennek semmi köze hozzá.


A valóság az, hogy sneki nem tudja mi lesz, köszönhetően annak, hogy kb egyszerre jönnek ki az egymásnak ellentmondó felmérési eredmények:D

2022. ápr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

En nem erre epitek, en azt latom h a mi hazank foleg a fideszbol szerez szavazokat es ugy latom ok alul mertek, fiatalok is vannak koztuk meg csomo covid fobias.


A masik a demografia ami eleg jelentosen dob az ellenzek eselyein.


Az h az ellenzeki partok osszefogtak valaszt adtak a fidesz valasztasi rendszerere, ami a megosztason alapult.


Es egyszeruen valsag van inflacio, covid is volt, haboru van, ez mind az emberek kozerzetet rombolja ami nem a kormanypartnak kedvez.


A fideszes torzs valodi konzervativoknak meg lassan elege lesz a Gyozikekhez valo dorgolozesbol, es ez csak egy pelda de a nemzeti gicca ami a fideszt ujabban jellemzi mar nagyon tultolt.


Szoval en inkabb azon csodalkozok h a fideszt meg mindig 5 szazalekokkal erosebbnek merik, de ezt mar tapsztaltuk h semmit se jelent.

2022. ápr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha fél év múlva lenne a választás akkor simán nyerne az ellenzék. Sőt, egy döglött kutya is nyerne a fidesz ellenében mert addigra már ömlene a szar mindenhonnan. Most még nem borult ki teljesen a bili csak félig, ez az állampárt szerencséje.
2022. ápr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Alapvetően elég alapos kampányt nyomott le MZP. Szinte minden választókörzetbe elment személyesen, Orbán semmit nem csinált. Ők szerintem vesztettek szavazatokat 2018-hoz képest. Minden a választókörzeteken múlik és az emberek aktivitásán, szerintem a listás eredmény akár százalékra is megegyezhet.
2022. ápr. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nincs ilyen érzésem. Szerintem ha csak pár százalékkal is, de a fidesz fog győzni.
2022. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ilyen érzésem nincs.Nagyobb annak a valószinűsége,hogy nyer a fidesz.De szerintem szinte biztos,hogy bukják a 2/3-ot.Ami már magába elég nagy érdem.De biztosat csak akkor lehet majd mondani,amikor kijönnek a számok,mert most annyi egymásnak ellent mondó információ van,hogy azokkal semmit nem lehet kezdeni.De ne legyen igazam és győzzön az Összefogás
2022. ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Legyen igazad 🙏🙏 sok embernek élete legszebb napja lenne
2022. ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!