Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hülyítik magukat megint...

Miért hülyítik magukat megint az ellenzékiek hogy le lesz váltva Orbán, mikor minden közvéleménykutató Fidesz győzelmet vár, illetve a nyugati elemzők is?

Figyelt kérdés

Itt egy kérdés van : 2/3 uk lesz megint, vagy sima többség.


2018-ban is ment a hülyítés, hogy Orbánt elzavarják Karácsony Gergely azt hitte a választás napján délben hogy ő lesz a miniszterelnök, aztán jött a nagy lebőgés...


2022. ápr. 1. 00:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
2019-ben meg Tarlós esett pofára. XD
2022. ápr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Tarlós a veresége után azt mondta, talán mégis vitáznia kellett volna Karácsonnyal. Én valami ilyesmit szeretnék hallani Orbántól is a választás másnapján :)
2022. ápr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
28%
A Medián majdnem mindig pontosan tippelt..2018-ban is a 2/3-ot jól tippelte..2002-ben egyedüliként tippelte hogy Orbáb bukik..A legjobb baloldali elemző!Baloldali szavazóként reálisan én is tudom ez a választás elment.108-115 közötti mandátuma lesz a Fidesznek.
2022. ápr. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%
Nem közvéleménykutatást kell nyerni. A rejtőzködő szavazók háromnegyede ellenzéki. Az MKKP bejutása esetén az összefogással szövetkezne. Nem annyira biztos ez most, mint 4 éve. Arról nem is beszélve, hogy ha nyer is a fidesz, szinte biztosan nem tölti ki az újabb ciklust. Úgyhogy Orbán előbb, vagy utóbb, de mindenképp bukni fog.
2022. ápr. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
31%
2018-ban Karácsony ez miatt egett be,hogy rekordmértékben mentek el szavazni a rejtőzködök..Az eredmény:2/3..Pedig vissa lehet nézni,már délben a kormány lemondását követelte..Magyarországon meg stabil kormányzati rendszer van,minden kormány kitölti a rendelkezésre álló 4 évet..A kutyákat meg el kell olvasni..Többször is megmondták nem fognak senkivel összeállni.Ők a 3.út..Megérdemlik hogy bejussanak:)Mi is rájuk szavazunk;)
2022. ápr. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
Azért hülyitjük magunkat, mert nem akarunk az új keleti szövetséghez tartozni, nem akarjuk az autokrata vezetőt tovább, nem akarunk visszamenni oda, ahonnan 40 évig vágytunk el. Európához akarunk tartozni, európaiak szeretnénk lenni, legalábbis én biztosan ezért hülyitem magam!
2022. ápr. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Odüsszeusz92 ***** válasza:
100%
Nem lefutott ez a választás, szerintem az összefogást alul mérik, tehát simán lehet hogy ők győznek.
2022. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
50%
Baloldali vagyok,de szerintem is a Fidesz fog nyerni. Én idén elsőként nem a Fideszre szavazom,hanem sok barátommal az egyetlen hiteles pártra a Kutyákra
2022. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%

Nem kellene a Kutyákra.

Nem fognak bejutni,ha kormányváltás a cél,akkor az egyetlen esélyesre kell szavazni.Különben Orbán megint diadalittasan felül a trónra.

2022. ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
60%
Pedig a kutyakra fogok!Az én döntésem..Ez az ellenzék leszerepelt.Főleg miután a nácikkal összeállt..S a kutyák az egyetlen hiteles párt..Senkivel nem fognak kormányt alakítani
2022. ápr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!