Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem értik meg az emberek...

Miért nem értik meg az emberek hogy a jövő és a jelen a Mi Hazánk lenne ?

Figyelt kérdés
Párt szempontjából
2022. ápr. 1. 09:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
Talán ha bikinis falinaptárt adott volna ki Dúró Dóra ... úgy, mint szokta Kiszel Tünde.
2022. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Deff ***** válasza:
77%
Én elolvastam a programjukat és az abban szereplő szellemiség és programpontok. Sok dolog van benne, ami, ha megvalósulna akkor abban a pillanatban hagynám itt az országot.
2022. ápr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
59%
Bevezetné a sorkatonaságot, de a programja elég nagy hazugság. Tiszta kádár rendszer 2.0
2022. ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%
Az én értékrendemtől nagyon távol áll a Mi Hazánk.
2022. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem fogom olyan pártra szavazni, ami homofób, eu ellenes és vírustagadó.
2022. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
93%
Vannak ugyan értelmes gondolataik (pl. a tanárok fegyelmezési jogkörének visszaadása, az agrárium erősítése), de az EU ellenesség és a sorkatonaság bevezetése miatt soha nem szavaznék rájuk.
2022. ápr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
10%
A Fidesz, illetve az Ellenzék is folyamatosan nácizza, leírja őket. Támogatást sem nagyon kapnak. A propaganda végett a legtöbb ember egyszerűen nem tudja elképzelni, hogy nem csak az Ellenzék meg a Fidesz van.
2022. ápr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nem tudtok csak nagyon keveset róluk, és annak is nagy része nem igaz ,hamis blabla amit egyik másik párt propagált.

Majd a tetteik magukért fognak beszélni.

2022. ápr. 8. 11:52
 19/19 anonim ***** válasza:

Nézd, az én szememben, aki könyvet darál, az műveletlen, a legutáltabb tankönyvemet vagy kötelező olvasmányomat sem darálnám le, pedig biztos vagyok benne, hogy vannak olyan diákok, akik szívesen elégetnék rituálisan némelyik nagyon utált tantárgyukhoz kapcsolódó könyveiket a suli végeztével. A könyv érték akkor is, ha nem értek egyet a tartalmával, ha más miatt nem, képet ad az adott korszakról. És hol van a könyvdaráló? A Mi Hazánkban.

Nem szimpatizálok az abortusz ellenességükkel sem. Nekem rokonomnak az élete múlt rajta valamikor. Nem azt mondom, hogy a védekezés eszközeként el kell fogadni, és boldog-boldogtalan szaladgáljon minden együttlét után, de nem is lehet ezzel szórakozni. Viszont azt nem látják (és a Fidesz sem), hogy máshova kellene helyezni a hangsúlyt a felelőtlen gyerekcsinálás terén. Nagyon fontos lenne a szélesebb körű megfelelő felvilágosítás, nagyon fontos lenne, hogy mindenki számára könnyen elérhetők legyenek a megelőző védekezési eszközök férfiaknak és nőknek is, megfizethető áron, nincs 100%-os védekezés, így nem elég, ha csak az egyik fél védekezik. Tök jó, hogy gyerekeknek már elérhető a méhnyakrákot megelőző védőoltás, de felnőtteknek pénzbe kerül.

Nem mondom, hogy a Mi Hazánk szar, vannak jó elképzeléseik, de érkezzenek meg a 21. századba, és vegyenek vissza a radikális hozzáállásukból, mert ez sokaknak taszító.

2022. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!