Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Épp most vettek fel egy...

Épp most vettek fel egy külföldi munkahelyre, amihez ki kell majd költöznöm is. Nem leszek emiatt megbélyegezve, hogy politikai okok miatt mentem el?

Figyelt kérdés
Sajnos ebben az országban már mindenkit listáznak, aki gyanús, hogy nem Fideszes.

2022. ápr. 1. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
14ben a választás után léptem le és pont lszrm, hogy ki mit gondol rólam. Életem döntése volt.
2022. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Kit listáznak? El tudod küldeni a forrást ami ezt alátámasztja? (nem nem vagyok fideszes)
2022. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Na most kerültékl fel a listára " ebben az országban már mindenkit listáznak, aki gyanús, hogy nem Fideszes" mondattal.
2022. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Én is lépek, Dániába.
2022. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Segitek, a TB szám alapján látják, hogy mikor van aktiv fizetésed, mikor nincs és egyáltalán mikor innaktiválod a TB/TAJ számod. Tök egyszerű
2022. ápr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Orvos látott?
2022. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz, orvosi igazolás nélkül nem veszik fel sehova.
2022. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, te ezt a kérdést egészen komolyan gondolod? Nem vagy nem is kicsit paranoiás?

Oda mész dolgozni és lakni, ahová akarsz, a mindenkori jogszabályok betartásával.

Miket olvastál össze a neten?

2022. ápr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!