Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan kell értelmezni ezt a...

Hogyan kell értelmezni ezt a kontextusából kiragadott Márki-Zay idézetet?

Figyelt kérdés

"Orbán Viktor egy személyben felelős azért, hogy most háború van Ukrajnában és emberek halnak meg."

Hogyan kell ezt értelmezni, hogy egyszemélyben felelős, mire gondolt Márki-Zay?



2022. ápr. 1. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Egyszemelyben nyilvan tulzas.


De Orban sokat tett keresztbe hogy Ukrajna Nato tag legyen. Ha Nato tag lenne Ukrajna a ruszkik nem tamadtak volna meg.


Igy erti MZP

2022. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

#1


Sose lett volna NATO tag Ukrajna, ha 5 évvel ezelőtt történik, hogy csatlakozni akar Ukrajna a NATO-hoz abban az esetben már akkor támadást indított volna Oroszország..

2022. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1

De én pont ezt nem értem, eleve az a háború egyik fő oka, hogy Ukrajna NATO-tag akar lenni.

2022. ápr. 1. 20:15
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

"Orbán Viktor egy személyben felelős azért, hogy most háború van Ukrajnában és emberek halnak meg."


Ez egy netto baromság!!!


"Hogyan kell ezt értelmezni, hogy egyszemélyben felelős, mire gondolt Márki-Zay?"


Fogalma sincs, hogy értette!! Nem tud helyes döntéseket hozni, még azzal kapcsolatban sem, hogy hány gyereke van!!

2022. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

#1

Szerintem teljesen érthető, hogy keresztbe tettünk Ukrajnának, elvégre ők csesztettk a külhöni magyarokat.

2022. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

5os


Csesztetni kulhoni magyarokat csunya dolog. Nincs vita. De lerohani egy orszagot, gyilkolni meg bűn!!!

2022. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Szóval azért lettem lepontozva mert Orbán Viktor a felelős az Ukrán háború miatt!!


Reménytelen ilyen elmebetegekkel élni, aki ezt gondolja!!!

2022. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#6

De Orbán Viktor nem rohant le senkit. Miért emlegeted egy lapon a kettőt?

Zelenszkij a magyarokat csesztette, Orbán meg Ukrajna NATO csatlakozását, a háborút meg Putyin indította.

2022. ápr. 1. 22:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Természetesen segítünk az Ukrán menekülteken, de ez nem a mi háborunk!!!
2022. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!