Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A WHO-val tervezett egyezmény...

A WHO-val tervezett egyezmény miért tabu mindkét fél számára?

Figyelt kérdés

Ugye Orbán megszavazta azt a javaslatot miszerint a WHO dönthetne a kormány helyett legyen szó lezárásokról, kötelező oltásról stb. erre nem, hogy az ellenzék ezzel kampányolna, még meg sem említik egyetlen baloldali médiumban sem, ez miért van?

Szerintem ez nincs rendjén, hogy a WHO döntsön helyettünk, akár a vakcina gyártók parancsára akár nem, de az fura, hogy senki sem beszél róla Torockain kívül, mintha ez valami érinthetetlen téma lenne.


2022. ápr. 2. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van erről hivatalos dokumentum?
2022. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2022. ápr. 2. 11:09
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Értem, de végigolvastad egyáltalán? "meg kell kezdeni egy olyan egyezmény, megállapodás vagy más nemzetközi okmány megszövegezésének, illetve megtárgyalásának folyamatát abból a célból, hogy 2024-ig el lehessen fogadni az okmányt"
2022. ápr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Azt hittem a fotelvirológusok már mind Kelet-Európa szakértői, de a jelek szerint Lackó és Dóri egyesíteni tudja a sötétek táborát :D
2022. ápr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Úgyis az lesz a vége hogy jönnek a rettegők és megmagyarázzák hogy az úgy sokkal jobb is lesz, meg különben is oltás ellenes féreg vagy ha neked ezzel gondod lenne hogy nem a saját országod egészségügyi szakembereinek szuverén döntése mikor milyen vakcina kötelező. Úgyhogy teljesen felesleges ellenálni.
2022. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenki értelmezze ahogy szeretné, el lehetne adni mint egy nagy előrelépés a vírusokkal, pandemiakkal való kűzdelemben, de globalista összeesküvésként is, a lényeg, hogy két évíg a csapból is a covid folyt, erre jön egy ilyen hír és senki sem nyúl hozzá, még az úgynevezett független sajtó sem
2022. ápr. 2. 11:27
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Azért nem válaszolnak neked mert ez most nem üti meg az ingerküszöböt. Világszerte egy polarizáció figyelhető meg az emberek között (nevezhetjuk ezeket kommentelőknek is mivel jószerivel az interneten zajlik minden véleménynyilvánítás főleg politikai témában).


Ennek az a lényege hogy van egy téma ami éppen felkapott és ők ezen téma mentén fognak kettészakadni és egymásnak esni. Minden más az nincsen.

Valódi vita sincsen már sajnos.

Ha pedig egy ilyen témát dobsz be akkor elsétálnak melletted mert a média éppen nem ezzel foglalkozik. Valójában azt hogy az emberek mivel foglalkoznak éppen ezt nagyon jól lehet tematizálzni.

2022. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Én úgy értelmezem, hogy el sem kezdték a nemzetközi okmány megszövegezését, te pedig már azt állítottad orbán megszavazta. Azt sem tudjuk milyen feltételek lesznek benne. Mellesleg, én sem tartanám jónak ha egy WHO vakcina vagy egészségügyi diktatúra lenne.
2022. ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó! Ez kicsit olyan igazad is van meg nem is. Lényegében a fing reszelés művészete amit művelnek és a vége az lesz hogy amikor készen van az orrod alá dugják hogy "dehát bele egyeztél"


Gyanús hogy ha nincsen meg a szöveg akkor azon min kell megegyezni? Vagy csak én nem értem az EU bürokráCIA működéset? Nekem valahogy alapvető hogy amennyiben nem tudom mi lesz a végső szöveg csak annyi a narratíva hogy közös szabályozás kell akkor nem írok alá semmit.

2022. ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!