Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem tűnik úgy, hogy a...

Csak nekem tűnik úgy, hogy a Fidesz egyre inkább kezd egy vallási szektára hasonlítani?

Figyelt kérdés

Már rég nem az észérvek számítanak a pártban, hanem a minél nagyobb, elvakultabb hit a vezérben Orbán Viktor Mihályban és az ő tévedhetetlenségében, legyőzhetetlenségében és emberi léptékben nem mérhető bölcsességében.


Komolyan baloldaliként én bármikor elismerem, ha bárki az ellenzékben hibázik, vagy számomra nem szimpatikus egy megnyilvánulása, de a fideszeseknél ilyen nincs, ők úgy tekintenek a vezérre, mint egyfajta istenségre. Bármit mondjon is, azt feltétel nélkül elhiszik.


Hogyan lehet ennyire vakon hinni valakiben?



2022. ápr. 2. 23:28
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez teljesen így van
Nem hiszem, hogy ez így van
29 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Nem, én egyszerűen azért szavazok Orbánra, mert MZP rosszabb nála.
2022. ápr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Egy dolgot jól véss az eszedbe! Amilyen egy nép, olyan emberek a vezetői.
2022. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen szekta hangulata van az egész Fidesznek , legalább is az agymosott M1 nézőknek. Orbán akár azt is mondhatná hogy holnap jönnek a soros György fejű migránsok unikornis háton és elhinnék. Szomorú
2022. ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Minden párt tartalmaz szektás elemeket és van egy stabil szektás szavazóbázisuk, akik ha esik,ha fúj rájuk voksolnak, ezek őrjöngenek a kommentfalakon. A fidesz esetében ez néhány 100 ezer ember lehet. A szavazóik többsége viszont szimplán valamilyen anyagi szempont alapján adja rájuk a voksát, vagy nekik a fidesz a kisebbik rossz.
2022. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Mindvégig ez volt a célja a Fidesznek , szép lassan kitaposták az utat maguknak.

Nézzétek meg ezt a kis filmet az M1 ről és látni fogjátok hogyan alapított szektás a fidesz.

[link]

2022. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekem úgy tűnik hogy nem kezd, hanem már 22 éve az is. Ha az M1 gyerekek nemi átalakítása mellett érvelne, akkor a fideszesek önként vinnék a gyerekeiket az átalakító pontokra.
2022. ápr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
6, igazad van. A fidesz egy hatalmas alja szekta.
2022. ápr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy egyre jobban? Ezért jött létre! Utoljára Pallasz Athéné pattant ki készen Zeusz fejéből, minden más fejlődik. Annyi történt, hogy 10 éve csak páran mondták, hogy baj lesz, most meg sokan érzik is.
2022. ápr. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!