Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok az ellenzékiek akik...

Azok az ellenzékiek akik azzal fenyegetőztek hogyha a fidesz nyer akkor elmennek már veszik a repülőjegyeket?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Meg itt fröcsögnek kicsit előtte
2022. ápr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

#1 ez nagyon jó!

🤣🤣🤣

2022. ápr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell repülőjegy, olyan messze nem megyek. Egy német autóipari multinál dolgozom mérnökként, már többször hívtak az ottani kollégák hozzájuk dolgozni. Holnap jelzem nekik, hogy most már ok a dolog. Viszem a feleségem és a két gyereket is.
2022. ápr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

3-as!

😂😂😂

2022. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3

Sok szerencsét ^^

2022. ápr. 3. 23:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én villamosmérnöknek tanulok.Most vagyok mádodéves.Elakarok menni német céghez gyakornoknak.Néhány év múlva,ha felajánlják,akkor örömmel elfogadom,ha kilehet költözni majd.Ha nem,akkor addig referenciát és tőkét gyűjtök hozzá
2022. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
3) Azért várd meg, hogy a két gyerekednek mennyire sikerül beilleszkedniük a német iskolarendzserb. Németországban vagyok nyelvtanár, tolmács, fordító, és azttapasztaltam, hogy ahol ioskolás korú gyerekeket hoznak ki 30-40%-ban vissza mennek, mert a gyerekek nem tudnak beépülni a német iskolarendszerbe.
2022. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 2 és 4 évesek.
2022. ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Remélem.


Nincs szükség gyáva ellenzékiekre.


Ide erős ellenzék kell, erős szavazóbázissal.

Aki ha kell, kaszával és molotovval megy az utcára.


Aki gyáva, nem közénk való. Vegyétek a jegyet és ne is gyertek vissza

2022. ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!