Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hogy a vereség...

Mit szóltok hogy a vereség után Jakabpetike még hátbaszúrta MZP-t?

Figyelt kérdés
Felfordul a gyomrom utólag jó belátni, hogyha odakerültek volna ezek mit leműveltek volna egymással. Részemről soha többet ez az ellenzék.

2022. ápr. 4. 00:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Várható volt és jövő héten még folytatódni fog a show XD. Kár, hogy más nem szólalt még meg. Gyurcsány, Dobrev, Momentum stb
2022. ápr. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
Remélem sokan lesznek még hasonlók, mint te!
2022. ápr. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
A gyomrom felfordult ettől. Hiába a pali nem mondott mindig jókat, de így hátbaszúrni, mintha ő tehetne mindenről is.
2022. ápr. 4. 00:59
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
Nem csak ő. Senki sem állt ki mellette amikor beszédet mondott
2022. ápr. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
#4 Az meg a másik hogy csak a családja volt mögötte a nagy összefosás meg gondolom jól elbújt. Szánalmas undorító alja férgek. Soha többet soha, de soha. Rendesen én érzem rosszul magam MZP miatt.
2022. ápr. 4. 01:01
 6/30 meszike91 ***** válasza:
90%

01:00


Karácsony És Donáth Annak kiállt. Riszpekt érte! Tényleg.


Jakapb Péter sose volt szimpatikus nekem a túl primitív stílusával, de a dk-jobbik paktummal meg elvágta magát nálam.

2022. ápr. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
55%
Engem az akasztott ki, hogy MZP-t csak a családja támogatta mikor elbuktak. Sok reményt fűztem hozzájuk, rajuk is szavaztam. Márki hiteles maradt a szememben. Ellenben az ellenzéket leköpném. Utálom a Fideszt. Viszont már az ellenzéket is. Az MKKP viszont a szememben nagyot nőtt. Viccpárt ugyan, de legalább hitelesek. Egy tündér az elnökük, és alázatos. Márki viszont nagy ember a szememben, akár csak Vona volt anno. Karácsony Gergelyt szerettem volna az ellenzék élén tudni. Nem volt sokáig szimpatikus MZP, de a mai nappal úgy érzem, hogy jobb döntés volt. Bekaphatja az összes Fideszes, MSZP-s, DK-s, Jobbikos és Mihazánkos… Péter egy igaz magyar. Sajnálom őt. És sajnálom a hazámat, téged aki olvasod, és mindenkit aki magyar és magyarként él. Ez egy nehéz időszak lesz. A történelmünkben sokan, például : az aradi vértanuk is ezért az országért, népért áldozták az életüket. Érted, értem, értünk. Ne engedjük el egymás kezét! 💙
2022. ápr. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
39%

"Felfordul a gyomrom utólag jó belátni, hogyha odakerültek volna ezek mit leműveltek volna egymással."


Én ezért húztam a Fideszhez az x-et.

Ehhez a koncon való marakodáshoz már nem lett volna idegzetem. Főleg dilettáns h...ékkel, mint MZP.

2022. ápr. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Jakab Petya mindig is egy undorító figura volt, de valamiért az ellenzékiek sztárolták, mert ugye milyen vicces, amikor lógatja a krumplit dr. Miniszterelnök Úr arca előtt. Egy kicsit sem csodálkozom azon, hogy MZP-vel próbálja elvitetni a balhét, pedig a verességben éppen úgy része volt Gyurcsánynak, Jakabnak mint MZP-nek.
2022. ápr. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nem vetted észre, hogy Jakab mindig is utálta Márki-Zayt?

Szó szerint lehülyézte. Nyilatkozta, hogy nem veszi át a csak felfelé jelszót, mert aki nem előre néz, az megbotlik és hasra esik. Személyesen ment Hódmezővásárhelyre vinni a "jó hírt", hogy nem engedik a listára Márki-Zay 7. pártját. Egyedül ő ellenezte Márki-Zay Iványi Gábor köztársasági elnök jelölési javaslatát. Stb.

2022. ápr. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!