Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Támogatnátok az...

Fideszesek! Támogatnátok az unióból való kilépést és oroszországgal való egybeolvadást?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 01:59
A kérdező szavazást indított:
Igen, nagyszerű lenne
Nem örülnék neki, de elfogadnám a döntést
Nem, egyáltalán nem támogatnám
56 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És mit szóltok, hogy hamarosan ez lesz valószínűleg?
2022. ápr. 4. 02:03
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Ez is csak egy ellenzéki vád, hogy Orbán Putyin pincsije. Üzletelt Oroszországgal, ahogy minden európai politikus, de mindig is a magyar érdekeket tartotta szem előtt. Ezt soha ne felejtsétek el.
2022. ápr. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Bár a fidesz kilépett a néppártból(kibaszták volna de így jobban hangzik,gondoltam leírom hátha vki itt csak m1et néz) az euból önszántából nem fogja kivezetni a Fidesz az országot.
2022. ápr. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
3, Akkor se ha nem kap többé eu-s pénzt? Miért maradna? 😃
2022. ápr. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Azt ne mondd hogy az elvei miatt mert körbe röhöglek.
2022. ápr. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

Akkor sem hiszem h önszantából kilépne. Plusz azt sem hiszem h az eu komolyan gondolja ezt a pénzmegvonast.


Am a kilépésről kellene népszavazást tartani mint a brexit esetében?

2022. ápr. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4%
Fideszes vagyok! Lépjünk ki az EU-ból . Soros Brüsszel Gyurcsány soros mzp nemváltó óvodások soros jaj juj
2022. ápr. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
6, Szerinted ennyi brüsszelezés után nem szavazná meg a sok birka a kilépést is? 🤣 Hagyjál már.
2022. ápr. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

Orbán szerint minden ellenzéki kommunista. Ez visszafelé is igaz?

Mert akkor Putyin ellenzéki?!

Amúgy nem értem az ellenzéket hogy miért egy ilyen hülyét állítottak az élre.

Jakab Péterrel szerintem meglett volna az esélyük

2022. ápr. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam az ilyen típusú kérdésekhez hozzászólni, és amúgy nem is értem a hozzállást, főleg a minősítést, mikor elkezdik százalákolni hogy mennyire hasznos, közben egyébként egy vélemény az egész.

2018 óta vagyok lila Momentumos. Tudom, és látom a kérdést, elnézést hogy beleszólok.

Az, hogy Orbán benyalt a gázért 2027-ig (javítsatok ki nyugodtan), az egy kormányfői, miniszterelnöki, normális, operatív viselkedés volt. Pártfüggetlenül, gáz kell.

Én azt már nehezményezem, hogy Magyarország ordas geotermikus energiamezőn ül és a legnagyobb alföldi városaink távfűtését meg tudnánk oldani, amit meg erre szánva utalt az EU, azt a kormány lenyúlta, önmagában botrány.

Magyarország Kormánya rekvirálta ezeket az uniós forrásokat, hogy akkor állami épületeket fűtünk belőle és nem az egyszeri felhasználót. Szerintem ez baj és jobban lehetett volna függetlenedni a földgáztól. Nem az oroszoktól, hanem a széndhidrongénektől.

2022. ápr. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!