Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékben egyedül a...

Az ellenzékben egyedül a MZP-nek, a Momentumnak és Karácsony Gergelynek van gerince?

Figyelt kérdés

Megdöbbenve olvastam Jakab és Gyurcsány beszólásait, illetve szomorúan vettem tudomásul, hogy csak Karácsony és Donáth Anna álltak ki MZP mellett. Tulajdonképpen így már nem is akkora probléma, hogy nem nyertek, ilyen kétszínű politikusok ne nyerjenek. Gondolok itt a DK-ra és társaira.

Ti mit gondoltok erről?



2022. ápr. 4. 09:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Többé-kevésbé jah, mondjuk én ezt a választás előtt is tudtam, ezért is nem szavaztam rájuk.

A kutyapártra szavaztam, akik be is juthattak volna, ha a sok gyökér nem nyomatja ,hogy ÖSSSZEFOGÁÁÁÁSSS...

Most 5 kutyapárti helyett 3 fideszessel van több(ami pont elég a 2/3-hoz) és 2 ellenzékivel van több jobbik/mszp/párbeszéd/dk-s stb. élősködő gyökérből 2-vel több van, hát marhára megérte ugye?

2022. ápr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Tulajdonképpen csak Márki-Zaynak volt mersze kiállni a közönség elé értékelni az eredményeket

Persze ha nyertek volna, ott tolongott volna az összes patkány

2022. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Én is szomorúan vettem tudomásul, hogy Karácsony és Donáth beszennyezi magát Mzp-vel.
2022. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Hogyan àllt volna ki Gyurcsàny MZP-vel,amikor korábban elmondta őt is meg a feleségét mindennek és minden vàddal ilette őket?
2022. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
4: plusz Dobrev előre megmondta, hogy mzp-t alkalmatlannak tartja.
2022. ápr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Az ellenzékben senkinek nincs gerince, hazaáruló mind.
2022. ápr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Andizsuzsi ***** válasza:
50%
A DK sosem titkolta, hogy nem szerették volna MZP-t. De a kampányt tisztességesen végigcsinálták. Nem lehetett könnyű, amikor MZP hüyeségeket beszélt, nyíltan nem lehetett helyretenni, amúgy meg szemlátomást nem hallgatott senkire. Karácsonynak kötelessége volt odaállni, hiszen ő lépett vissza a javára. Gyurcsányék megtették, amit a megállapodásban vállaltak, az összefogás "bevitte" MZP-t a parlamentbe, ennyi.
2022. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ők mertek kiállni a nép elé, a többi párt Jakab már bűnbakot keresett, a sikertelenségre. Miközben pont Jakab az előválasztáskor kapott hatalmas zakót.
2022. ápr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7: Szerintem nem csinálták végig tisztességesen. Nem kötöttek belé, de nem is segítették. Ezt most nem csak azért mondom, mert nem nyertünk, végig ez volt az érzésem.

#1: Így utólag tényleg jobb lett volna a kutyapártra szavazni. Nem az eredmény, hanem az ellenzéki politikusok árulása miatt. Az biztos, hogy olyan összefogásra, amelyben a DK vagy a Jobbik benne van, többet nem szavazok.

2022. ápr. 4. 10:12
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

MZP-nek gerince?! Ne nevettess!

A Momentum kár, hogy beállt hozzájuk, mert akár most már önállóan is be tudott volna jutni, mint a Mi Hazánk. KariGeri meg maradjon csak Budapest élén.

2022. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!