Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a főváros...

Miért van az, hogy a főváros majdnem teljesen ellenzéki, vidék pedig teljesen fidesz?

Figyelt kérdés
Ennyit szamitana a media hatása?
2022. ápr. 4. 10:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Pontosan.
2022. ápr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Az ellenzék témái vidéken értelmezhetetlenek. Kínai egyetem, melegjogok, ezekkel csak pesten foglalkoznak, akik nagyon ráérnek.
2022. ápr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Néztem én is a választási térképet. Nekem az jött le, hogy a főváros egy része, az országtól elzárkózó kis burok. A média hatása elenyésző. Főleg amikor azt látom, hogy a telexen és a 444 komment szekciójában üvölt az egész vidék Nyíregyházától Szombathelyig.
2022. ápr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Vidéken sem mindenki vak, meg hülye, de sajnos a többség...
2022. ápr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Most mondjam azt, hogy más szemszögből nézve a főváros többsége hülye? Azért mert főváros, még nem jár együtt automatikusan az értelmi szint növekedésével, bármennyire is ezt hazudozzák.
2022. ápr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%

Ha a Fidesz összefog a Mi hazánkkal, akkor letarolja Budapestet is


A legtöbb kerületben pár százalék volt a különbség amit a Mi hazánk vitt el

2022. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Én voltam kint a mozgó-urnával.


Az összes a fideszre szavazott, és az összes IQ light volt.


Annyi jutott el az agyukig hogy az összefogás szexuális meleg-felvilágosítást akar tartani az óvodásoknak, fegyvereket és katonákat akar küldeni Ukrajnába, és be akar szállni az Ukránok oldalán. Orbán pedig ezeket akarja megakadályozni, és ezért kell rá szavazni.


Az unintelligens, alul iskolázott réteg irányítja jelenleg ezt az országot.

2022. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

8


Én ma beszélgettem az ellenzéki ismerőseimmel. Kb ott tartanak, hogy mind meghalunk...már megint.

2022. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Média, amúgy itt a keleti határszélen kb 2015höz képest megduplázódtak, sőt megtriplázódtak a fizetések, sokan felénk ezért szavaztak a fideszre.
2022. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ja!


És nagy részük felháborodott azon hogy a nálunk lévő igazoló-dokumentumot csak a központi tollal írhatja alá, de a szavazó-ívet azzal ikszeli be amivel akarja.


Nekik megmondták hogy joguk van a sajátjukat használni, és ha mi ragaszkodunk a miénkhez (ami központi előírás volt!), az azt jelenti hogy csalni akarunk!!!!!


Közöltem hogy vagy azzal ír alá, vagy nem szavazhat. Nem ragozom tovább. Sejtitek a folytatásokat.

2022. ápr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!