Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fogja megnyerni a 2026-os...

Ki fogja megnyerni a 2026-os választást? És ki lesz Orbán Viktor kihívója?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 10:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
20%
Akinek most kellett volna a kihívónak lenni: Dobrev Klára
2022. ápr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
5%

Addig még meg is dögölhet a köpcös Viki


Minden remény meg van rá

2022. ápr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

12

Ne süllyedjünk már az ő szintjükre...


Amúgy fogalmam sincs. Remélem, az ellenzék fog nyerni, de már nem vagyok biztos benne.

Esélyes kihívó szerintem a baloldalon akad, nem hinném, hogy a nemzeti radikális fél annyira megerősödne addig.

2022. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Putyin
2022. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
77%

Fidesz 2/3al, ebben az országban minden mindegy, a magyar ember hátán szántani lehet csak az eke nemzeti színű legyen.


Hírek lölő napi 500 milliót keresett tavaly 1 nap alatt, EU rekorder élelmiszerinfláció, Putyin fenéknyalás, V4ek szétverése, Lengyel-magyar barátság kukába dobása, nemzetközi elszigetelődés, 2 méteres kilátók, lomb nélküli lombkorona sétány, köz nélküli közmeghallgatás stb stb napestig a botrányaikat.


Ez a nép elveszett, szégyen, még mindig ők nyernek akármi is történik.

De mindegy is.

2023. máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
25%

15) Milyen nemzetközi elsziegtelődés?

Nem a Fidesz volt kormányon akkor, amikor az egyik szomszédos visegrádi országba nem engedték be az éppen regnáló magyarországi köztrásasági elönököt, meg amikor virágágyásokkal zárta le uyganazon vsiegrádi ország a scehngeni határátkelőt.

2023. máj. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
67%
Írtam V4ek szétverése, Lengyel-Magyar barátságnak annyi, Balti államok is utálnak minket, Ukrajna is.
2023. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
17)A V4-nek tovàbbra is van.Akkor nel volt szètverve a V4 amikor Szlovàkia nem engedte be az èppen regnàlò magyarorszàgi köztàrsasàgi elnököt? Az ukrànok nem règ kaptak 75 milliàrdot szòval jobb ha ők nem utàlnak senkit.A balti àllamok meg szerintem ne utàljanak senkit,hanem biztosítsàk a kisebbsègi jogokat ahogyan az EU-ban elvàrhatò lenne.
2023. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
67%
A fidesz ismét elcsajla, ha nem is csalás akkor is lefizeti az embereket. A szegényeket egy kis krumplival, a határon túli magyarokat be csapja, de itthon is sok embert be csap... Toroczkai László lehetne a kihívó.
2023. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
66%
15ös, én nemzeti vagyok és mégis át látok a fidesz dolgain. Sajnos a többiek vakok...
2023. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!