Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz és ORbán már gyakorla...

A Fidesz és ORbán már gyakorlatilag a gyűlöletről szól?

Figyelt kérdés

Nem szoktam politikai beszédeket nézni, mert az a bullshit egy legnagyobb formája, de ez a "győzelmi" beszéd kissé durva.


Olyan, mintha nem is akarna egy ország vezetője lenni, hanem beéri azzal a ~2,3 millióval, aki rá szavazott. Mindenki ellene van, mindenki hülye, még az Ukrán elnökbe is belerúg, aki igazából a honfitársaival lép fel egy agresszor ellen. Lelassítva a felvételt, meg lehet nézni a színpadon lévő fideszesek arcát, nem találták "jó poénnak" azt a fordulatot.


Mintha kezdene kicsit elrugaszkodni a valóságtól a főni. Mert ha kifejezi, hogy minden magyar vezetője akar lenni, az teljesen rendben van de így?

Hol a vízió, hol a jövőkép? Hol a konszolidáció, kiegyezés? Az nem kell, elég csak gyűlölködni? Igaz, nem éppen az a 2,2 millió szavazó tartja el az országot, meg azt a rendszert, mert bocs, de egy nyugdíjas és közmunkás 0 adót termel jelenleg.


2022. ápr. 4. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Ne viccelj, a baloldalnál uszítobb elveket nem láttam még. Az, hogy védjük meg magunkat, az azért más dolog.
2022. ápr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nálam a tegnap teggeli kommunistázás verte ki a biztosítékot. Kommunista lennék, mert nem hat rám a gyűlöletkampánya?
2022. ápr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Nézz már körül az itt lévő balos kommentekben és kérdéseken...😅😅
2022. ápr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Bármit megtehet, a lüke magyar akkor is megválasztja a Fideszt kétharmaddal.
2022. ápr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
A Fb-on csak a balos ismerőseim gyűlölködnek.
2022. ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

A balosok gyűlölködők, ezt Megyó kezdte, Fletó folytatta anno.

Egyébként pedig a balos kormányok mindig is kiszolgálták az EU és a háttérhatalom érdekeit a haza rovására. Nem mellesleg a baloldali kormány mindig hazaáruló volt.

2022. ápr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
A baloldal mindig álnok.
2022. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Karörvendezhettek, engem nem ért kár, az életem folyik tovább a jelenlegi prosperáló mederben. Azonban 1 országban lakunk, hatassal vagyunk egymásra, így senkinek nem érdeke, ha az ország fele el van nyomva.


Hasonlóan ereznék fordított esetben, csak azt ti. nem értékek alapján politizaltok, hanem emberek útján.

2022. ápr. 4. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!