Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más ellenzéki miniszterelnök-j...

Más ellenzéki miniszterelnök-jelölttel is ugyanez lett volna az eredmény, vagy akkor talán lett volna esély?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű ! Nem a miniszterelnök személye volt itt a probléma.. Az hogy kivel vitetik el, az meg no komment..
2022. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Hasonló... ha megnézed eggyes településeket és szavazó köröket, érdekes eredményeket láthatsz.

Van ahol 3 körzetben 80% -al nyert a fidesz, míg 10 másikba fej-fej mellett az ellenzékkel.

2022. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Olyan miniszterelnök jelölt kellett volna aki nem tesz félreérthető kijelentéseket.


Az ellenzéknek a háború téma tett be, Orbán pedig azért tudott nyerni mert azzal kampányolt, hogy "háború vagy béke"

2022. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem más jelölttel ennyit sem értek volna el. Sokan MZP miatt szavaztak az ellenzékre. Talán Karácsony Gergely lett volna még esélyes, de rajta már az előválasztás alatt is fogást találtak. Sokkal jobban "Gyurcsányozható".
2022. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárkit lejáratott volna a Fidesz, ide egy Keresztapa kaliberű politikus kell.
2022. ápr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Andizsuzsi ***** válasza:
51%

"Sokan MZP miatt szavaztak az ellenzékre"


Sokan meg miatta nem. Itt is leírták páran.

2022. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben lehet valaki, hogy legközelebb egy olasz maffiozó kell a baloldalra, de ideje korán tesztelve ! De még annak sem biztos hogy sok esélye lenne, de tény nem a Marky Zaj egyedüli hibája ez az eredmény !
2022. ápr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamivel jobban teljesített volna, de nem sokkal. Az ellenzéki összefogást alapjaiban kéne megváltoztatni. Új pártok és új politikusok kellenének, akik átgondoltan cselekednek és beszélnek. Olyanokra van szükség, akik stabilan kitartanak egy eszme mellett és nem változtatják meg havonta a véleményüket vagy a fő politikai irányvonalat. Én egy új jobbközép pártnak örülnék, aminek fontosak a nemzeti érdekek, az értelmes párbeszédek, a demokrácia, a gazdaság fejlesztése és elítéli a gyűlöletkampányt, valamint a korrupciót. Tudom, hogy erre kicsi az esély, de a remény hal meg utoljára. :)
2022. ápr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!