Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok és (kamu)baloldali...

Liberálisok és (kamu)baloldaliak! Most, hogy ilyen csúnyán leszerepeltetek még mindig ragaszkodni fogtok Gyurcsányhoz?

Figyelt kérdés

Orbán a legnagyobb nyertese Gyurcsánynak. A legfőbb biztosítéka a Fidesz győzelemnek maga Gyurcsány. Amíg Gyurcsány az ellenfele Orbánnak addig 2010 lesz ismét megismételve.

Azaz Orbán hazudott abban, hogy el fogja számoltatni Gyurcsányt 2006 miatt, valójában pont neki a legkifizetődőbb, hogy még mindig ott van a magyar politikában.


Azaz Orbán soha nem fogja leváltani.

Erre egyedül a ballibek lesznek képesek. Elsősorban a nép, a választók.


De valami miatt a ballibek az elmúlt 12 évben egyszer sem szabadultak meg Gyurcsánytól. Pont hogy ellenkezőleg! Még adták is alá a lovat, mind összeálltak vele és a nejét tették előtérbe. Ahelyett, hogy eltüntették volna a süllyesztőbe, helyette a legerősebb ellenzéki párttá tették Gyurcsány DK-ját.


Így viszont magától értetődően kétharmaddal nyert a Fidesz.

Gyurcsánynak meg a ballib politikusoknak NEM érdeke leváltani Orbánt. Nekik csak a milliós képviselői fizetések kellenek.


Vajon észbe kaptok ezután? Komolyan gondoljátok egyáltalán Orbán leváltását?

Vagy még mindig ragaszkodni fogtok-e Gyurcsányhoz és bandájához?



2022. ápr. 4. 17:33
A kérdező szavazást indított:
Erről a 444 és az ATV nem írt azaz ilyen nincs, így el sem gondolkodtam ezen
Gyurcsány Ferenc mindennél fontosabb, neki MINDENÁRON bent kell lennie
Imádlak Feriiiii 💙💛🏳️‍🌈
Igen, a DK (és Gyurcsány) jelenléte a legfőbb prioritás, nem érdekel ha cserébe a Fidesz akár kétharmaddal nyer is
Soha nem is vettem komolyan Orbán megbuktatását. Csak a DK-t követtem mindenben.
Kritizálod Gyurcsány Ferencet? Csak nem fideszes vagy? Putyin meg a zoroszok csak nem fizetnek ezért? Nem a Feri? Akkor te a csuti törpét támogatod!
Nem szoktam gondolkodni. Helyettem ezt okos kinézetű öltönyös-nyakkendős uriemberek megteszik akik azt mondták a DK-ra kell szavazzak. Pont.
Megkaptad-e a zsák krumplidat ezért a kérdésért, te bérkommentelő?
Utálom Gyurcsányt, csak nem merek ellentmondani a ballibeknek, mert egyből gyűlöletcunamit kapnék tőlük
15 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddig is utáltuk Gyurcsányt. Van egy fideszhez hasonló, de kisebb szektája, ezért van még jelen. Összefogni pedig akart a bánat vele, nem mi tehetünk róla, hogy a politikusok így döntöttek. Egy biztos, olyan összefogásra, amelyben ő, vagy Jakab benne van, nem szavazok többé. Akkor marad a Kutyapárt.
2022. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem vagyok sem liberális sem baloldali, de miért mindenki Gyurcsány leszereplésével jön? A DK messze a legjobban teljesített az összes ellenzéki párt közül.
2022. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: Aha, Pesten kívül annyi választókerületet megszereztek, hogy csak na. Jelentéktelen párt, nem is lesz nagyobb. Az a baj, hogy amíg ő jelen van, addig az ellenzék többi része sem.
2022. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andizsuzsi ***** válasza:

"Az a baj, hogy amíg ő jelen van, addig az ellenzék többi része sem."


De ez miért az ő hibája? Miért nem a többi részé? Miért nem tudnak olyan programmal felállni, ami elviszi a gyurcsányistákat egy más irányba? Miért gondolod, hogy azok, akik Gurcsány mögött állnak, átpártolnának bármelyik másik ellenzéki párthoz? Ez olyan, mint amikor azt mondják, hogy Cseh Laci azért volt mindig második a világversenyeken, mert egy időben verszenyzett Michael Phelps-sel. Pedig nem, azért volt második, mert Phels gyorsabb volt, mint ő.

Az ellenzék többi pártja nem azért marad le folyton, mert Gyurcsány ott van, hanem azért, mert nem képes megelőzni. Majd ha jön valaki, aki megfelelően karizmatikus és képes tömegeket maga mellé állítani, akkor Gyurcsány eltűnik a süllyesztőben. Amíg nincs, aki átvegy a helyét, addig teljesen felesleges rá mutogatni.

2022. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4


Az ilyen karizmatikus és megfelelő vezetőket pont a DK végzi ki. Gyurcsányék diktatúrát vezettek be az ellenzéken belül. Aki megkérdőjelezi autoriter egyeduralmuk, azt könyörtelenül kivégzik. Valójában voltak is bőven karizmatikus vezetők. Az kedvencem Botka volt. De őt is elintézte Gyurcsány és kizavarta a politikából. Pedig ismerem Szegedet és tudom, hogy annak az embernek értelmes gondolatai vannak. De gyurcsányéknak muszáj volt kirakniuk...

Ugyanolyanok mint a fidesz és Orbán. Gyurcsány = Orbán, NER = DK

Ugyanazok az eszközök, ugyanazok a könyörtelen mindenkit eltaposó zsarnok módszerek.

2022. ápr. 5. 16:47
 6/6 anonim válasza:

Szerintem Orban es Gyurcsany a hatterben reg megegyeztek.

Mas logikus magyarazat nincs arra, hogy Gyurcsany meg mindig a politikaban van. Teljesen egyertelmu, hogy soha semmilyen hatalomhoz nem fog jutni, semmi mas erdeme nincs, minthogy 16even keresztul minden valasztaskor szetveri az ellenzeket es Orbant 4 ketharmadhoz segitette.


Gyurcsany nyilvan nem hulye, pontosan tudja o is meg Orban is, hogy mihez vezet az, ha o ottvan az ellenzekben.

De ez igy nekik teljesen kenyelmes, az egyik hatalmon van es szetlopja az orszagot, a masik meg szetveri az ellenzeket valasztasrol valasztasra, hogy hatalomban tartsa az egyiket.

Jol jar az egyik is, meg a masik is. Csak mi nem.

2022. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!