Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP : "Mi ellenzékből is meg...

MZP : "Mi ellenzékből is meg tudjuk mutatni, hogy büszkék lehetünk, hogy magyarok vagyunk". Miért eddig kormányon volt? Össze-vissza beszél?

Figyelt kérdés
A tegnapi beszédében is hadovál. 15:40-nél azt mondja mzp, hogy "Mi ellenzékből is meg tudjuk mutatni, hogy büszkék lehetünk, hogy magyarok vagyunk". Azt hiszi eddig kormányon volt? Én úgy tudtam ellenzékben volt végig🤣 https://www.youtube.com/watch?v=vMYDI5dQH70

2022. ápr. 4. 17:34
A kérdező szavazást indított:
igen. Bakizott. Értelmetlen
talán
nem. Van értelme és beírom mi
16 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Azóta is zagyvaságokat beszél
2022. ápr. 12. 17:05
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
talan, de csak talan eleg 20 iq hogy megertse az ember amit mond. tudom fideszeseknek ez is sokszor necces
2022. ápr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Arra céloz, hogy a fidess csak hatalmon tud büszke magyar lenni, nekik ez ellenzéki pozícióból is megy. Azért ezt tényleg akarni kell félreérteni...


Ezt az MZP összevissza beszél + patásördög dolgot nem unjátok még? Azután sem, hogy 1 hét alatt kétszer sz@rt szájon titeket a királyotok?

2022. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De sötét vagy kérdező, te jó isten! Nem tudsz magyarul, vagy mi? Hogyan lehet egy teljesen értelmes magyar mondatot ennyire kiforgatni? Úgy érzem, ebben szándékosság van.
2022. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!