Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kulfoldi szavazatok mennyit...

Kulfoldi szavazatok mennyit valtoztathatnak? (Szerintem mindenki latta mekkora sorok voltak pl Nemetorszagban)

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Semmit
2022. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Minimálisat. Ált max 1 hely szokott múlni rajtuk.
2022. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
A legtöbb helyen semmit, mert olyan nagy a külöbség a Fidesz javára az egýeni mandtaumoknála körzetekben, hogy behozattalan. van 3-4 körzet, ahol elvileg még megfordítható az eredmény, de ahhoz az egyéni szavazatok minimum 70%-át az összefogás jelöltje kéne, hogy kapja, mind az átjelenbtkezöknbél, mint a külképvisele szavazóknál.
2022. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha listán az 50 ezer külföldön szavazó közül mindenki az összefoga´sra szavzaott volna, akkor az kb 1 minusz mandátumot jelentene a Fidesznek. De nem valószinü, hogy minden külképvsielten szavazó az söszefogásra szavazott.
2022. ápr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hat azert remenykedem minel tobben lesznek, bar sejtettem nem olyan nagy befolyasu dolog sajnos.
2022. ápr. 4. 18:29
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
3: Aki külfölről szavazott, az nem a Fideszre fog, legalábbis 90% biztos nem. Nem véletlenül vannak külföldön. Szóval az a 70% simán összejön.
2022. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Maximum 1-2 mandátum.
2022. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Még az is lehet, hogy a Fidesznek jut még egy mandátum.

Én arra tippelek.

2022. ápr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8 Ezt szerintem kizarhatjuk😄
2022. ápr. 4. 18:34
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

6) Ezt cáfolom.Németországban élek 18 éves korom óta.

Elöször is akik külföldön élnek, nem egy homogén réteg, nem mindenki Orbán alatt jött ki, van aki Gyurcsány alatt vagy még régebben.

Fogalmazzunk úgy, hogy akik Orbán alatt jöttek ki,igen Orbám ellenesek javarészt, de viszont elég alacsony a választói aktivitásuk,legtöbben me´g azt se tudták, hogy hogyan kell regisztrálni a külképviseleti szavazásra. Meg vannak azért szép számmal még külföldön is akik Fidesz közeliek, vannak Fidesz közeli magyar szerveztek is. tehát a nagykövetségi szavaztok tényleg inkább az ellenzéknek kedvezöek, de korán sem akkora mértékben, mind azt sokan beállítják.

2022. ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!