Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oktatás helyzete, ma...

Az oktatás helyzete, ma Magyarországon tényleg ilyen keveseket érdekel?

Figyelt kérdés
Letaglózott a választási eredmény. Egyetlen esély arra, hogy az oktatásban bármi jó irányba elmozduljon, az lett volna, ha nem marad a Fidesz...Szomorú vagyok, tanárként ez volt az egyetlen reményem. Most már fix, hogy pályát váltok. Azt viszont nem értem, hogy a családos embereket, ennyire nem érdekli, hogy mi lesz a gyermekeik jövőjével?

2022. ápr. 4. 20:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
68%
Miért, a baloldal idején miben volt jobb az oktatás helyzete?
2022. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
11%
Gyujcsány jobb lenne!!
2022. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
A tanári szakma nem örvend nagy társadalmi megbecsülésnek, ezen egy párt sem tud változtatni. Tény, hogy a Fidesz a saját képére formálja az oktatást, a helyzeten csak kis mértékben tudott volna enyhíteni egy kormányváltás.
2022. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
16%
Pont azért szavaztunk a fideszre, mert érdekel az oktatás jövője minket.
2022. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
21%
Tanárként nem ebben a kategóriában kellene este 9-kor (provokáló kamu) kérdést kiírni.
2022. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
18%

Mi a baj az oktatással?

Te vagy a tanár!

Oktass akkor jobban, és nem lesz vele baj.

2022. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%
Munka alapú társadalmat építünk, ide elég a 6 általános.
2022. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
A kérdés nem kamu, az oktatás pedig romokban. Úgy voltam vele, megvárom a választás eredményét, hogy egyáltalán érdemes-e még tanítani a jövőben. Eldőlt, új szakma után kell néznem...Ezzel nem leszek egyedül, tanár kollégáim is gondolkodnak a váltáson...
2022. ápr. 4. 21:02
 9/30 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!

Rengeteg baj van az oktatással, viszont én is pénzből élek. Amint kitanulok egy új szakmát, inkább váltok. Ennyi pénzért tanítson a közmunkás...

2022. ápr. 4. 21:03
 10/30 anonim ***** válasza:
12%
Még mindig nem kaptam választ a kérdésemre. "Mi a baj az oktatással?"
2022. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!