Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért nem találták alkalmasnak...

Mért nem találták alkalmasnak Borbély Ádámot Zuglóban képviselő jelöltként?

Figyelt kérdés

Elég nagy esélye volt arra, hogy nyerjen mivel talpra esett szorgalmas udvarias, és segítőkész meg okos fiatal jóképű férfinek számított és számít jelenleg is.


Sokan nagyon tisztelték és szerették és jelenleg is így van. És én is tisztelem és szerettem őt és jelenleg is így van.



#Borbély Ádám veressége Hadházy Ákossal szemben.
2022. ápr. 4. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hadházy Ákos országosan is ismert népszerű politikus. Mindemellett Zugló erősen ellenzéki kerület, ráadásul egy ilyen erős jelölttel szemben Borbélynak esélye sem volt.
2022. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Hadházy teljesen objektív szemmel (pártfüggetlenül) azért kicsit többet tett le az asztalra, meg aztán a 14. kerület már sok éve vérszoci bázis. Ez egy nyugger proli kerület, lakótelepek meg kertesházi nyuggerek mindenfelé.


Sztem a zuglóiak tapsolhatnak hogy végre legalább nem egy MSZP-s mafia tagot sikerült megszavazniuk mint legutóbb :D

2022. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hallottam, hogy Borbélynak a beceneve a saját körében "Kígyó". Szerintem ez mindent elmond.


Hadházy Ákos országosan ismert politikus, a korrupció felszámolására irányuló törekvéseivel nagyjából mindenki egyet tud érteni, Zugló erősen ellenzéki. Nem meglepő, hogy Hadházy nyert.

2022. ápr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bevallom őszintén sok fiatal nőnek nagyon tetszik a Borbély Ádám. És nekem is tetszik hiába születtem fogyatékossággal élő nőnek, nincs kivétel ebben de ezt nem fogom neki említeni mert nem tudnék lépést tartani vele.
2022. ápr. 9. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!