Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán meddig marad miniszterel...

Orbán meddig marad miniszterelnök? Ki lesz az utódja? Fidesz=Orbán, azaz Orbán nélkül nincs Fidesz?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 21:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Illetőleg miben lenne más mondjuk egy Orbán nélküli Fidesz?
2022. ápr. 4. 21:23
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyengébb lenne Orbán nélkül a Fidesz, az biztos.
2022. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem sokban.
2022. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Sztem Orbánnak már max 1-2 ciklus vna hátra. Ha távozik, sztem esélyes h szétesik a Fidesz. Hiába tlaálna esetleg utódot.


De sztem a politikai tőkét átmentik majd egy utódpártba, amit a fiatalabb generáció majd felfuttat, de a kettő között sztem lesz 1-2 ciklus amikor nem ők vannak hatalmon.


Persze ez csak spekuláció.

2022. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg 59 éves. Ha megnézed Joe Bident, akkor 20 év még van Viktorban. :-)))

És akkor, mint 32 éve folyamatosan regnáló miniszterelnök, majd nyugdíjba megy. Vagy nem. Mivel lételeme, szenvedélye a politika, lehet, hogy a halála napjáig csinálni fogja.

2022. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Még vayg 30 évig marad, ha így haladunk, akkor az utóda a Zsóóóóóóti lesz.
2022. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Orbán mint politikus nagy mágus, nélküle a fidesz beomlana. Hasonló képességű ember jelenleg nincs a láthatáron. Remélem a következő ilyen kaliber, jóra fogja használni a tehetségét nem úgy mint Orbán...
2022. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lázár János egy nagyon tuti miniszterelnök lenne, de nem tudom, hogy mennyire tudná egybetartani a fideszt és az egész kiépült NER-t. Orbán már maga egy vallás, őt egy fideszes sem akarja leváltani, és az Orbán szava szent. Ha Orbán azt mondaná, hogy oké, megyek nyugdíjba, máris lenne vagy 50 jelentkező, aki megtámadná a székét, és széthullana minden. Hacsak Orbán nem mondaná azt, hogy Lázár a főnök, és kuss mindenkinek.
2022. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom Orbán élethosszig marad. Önként nem mondana le a pozícióról, mindene a hatalom.
2022. ápr. 4. 22:51
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem teljesen hinném. Látszik rajta az öregedés elég egyértelműen, annak ellenére, hogy a kampányban nagyon fiatalosnak és fittnek tűnt, tele energiával. Szerintem kialakít majd egy olyan pozíciót, hogy a háttérből majd szép csendben irányítja a dolgokat :D
2022. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!