Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek : Megbolondultok...

Ellenzékiek : Megbolondultok a választási eredményekbe?

Figyelt kérdés
Sok ilyen FB hozzászólást olvasni....

2022. ápr. 5. 07:48
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
nem
36 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Nem bolondulok meg, elfogadom hogy ennek az országnak egy korrupt, hazug ember kell.
2022. ápr. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Semmi gond, már adjuk el a lakást, megyünk külföldre. Itt hagyjuk ezt a szennyet. Már csak pár hét.
2022. ápr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%
Király kell, egy szent vezér, pont mint a középkorban. Semmitmondó kifacsart életükben ez az egy ami emberi tartást adhat, hogy az imádott személy van hatalmon, a saját helyzet már réges rég a homályba lett taszítva. Szívesen éheznek mások sikeréért.
2022. ápr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Molyember ***** válasza:
68%

Nem, én rendesen megkönnyebbültem. Most minden szar a Fidesz nyakába szakad, miközben a népszavazás miatt kiderült, hogy a többség nem teljesen hülye.

Most majd megindul az EU a jogállamisági problémák miatt, a Fidesz meg kap egy kis gazdasági válságot, hogy bizonyíthasson. Gyurcsányt is ez ölte meg, úgyhogy én bizakodó vagyok. Jól fizető hiányszakmában dolgozom, van megtakarításom (természetesen véletlenül sem forintban), van külföldi kapcsolatom, én nyugodtan várom a válságot. De azok az emberek, akiknek gondot jelentene a 800 forintos benzin, meg még a hitelüket is fizetik, nem tudom, mit fognak csinálni. Majd szépen alakul minden. :)

2022. ápr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

Én azon tűnődöm vajon mennyi szenvedés kell még az embereknek, hogy rá jöjjenek a demokrácia rég a múlté.

Közben hálát adok mindennap, hogy jó pár éve ott hagytam az országot. (Szavazni se járok, mert soha nem mennék már vissza, de akkor is szomorú látni, hogy buta nép a miénk.)



Győzike Fidesz párttag ?! Ez komoly ? …

És kis Grófóval kampányolt Orbán , aki azt mondta én fideszes vagyok kijelentem speciálba?

Igaz a mondás, kenyeret és cirkuszt a népnek.

2022. ápr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Szia. Megsemmisítő érzés, hogy amiben én hiszek, annak nincs létjogosultsága. Miközben látom, és az eredmény is azt mutatja, hogy nem vagyok ezzel egyedül, de tény, hogy örök kisebbség leszek európaisági gondolkodásommal. Ez van, elfogadom. Elviselem ha leköpnek, krvaanyáznak, gyűlölnek, mert ezt fogom kapni a következő 4 évben, ha ki merem nyitni a számat.
2022. ápr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
26%

4.


Nagyon szépen alakul minden, csak laza 12 éves jártatod itt a szádat:DDD

Hiányszakma:D

2022. ápr. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
Annyira szerintem még mindig nem, mint a fideszesek a választási hajrában, mikor a rokkant székes nyugger ököllel rontott MZP-re meg fidesztálib elmebetegek ellenzéki aktivistákra támadtak.
2022. ápr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%
Igaza van a 4-esnek. Kíváncsi vagyok, hogy a sok ünneplő pár hónap múlva is ünnepel-e?
2022. ápr. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
19%

Miért nyert a Fidesz?! Mert emberek, szinte már minden államosítva van.

Mindent csődbe visznek, hogy az állam felvásárolja, ezután elég par intő szó, és a szavazás rajta landol.

Pl jelenleg a benzinkutak , a MOL sorra vásárolja fel őket, azt pedig tudjuk, hogy állami tulajdon. Sajnos párom családján belül van aki ennek a szövetségnek dolgozik más területen. Kötelezően rájuk szavaztak különben elveszítik a munkájukat, illetve a család is, biztos ami tuti.

Mi meg a párommal összetörve csalódással a szemükbe nézzük azokat az embereket, akik éveken át sírtak, hogy szörnyű a helyzet érdekből ismét megszavazták.

Illetve Győzike párttag “shamaleromalee” nem vagyok fajgyűlölő, sőt ismerek cigányokat, akik a Facebookon kampányoltak úgy, hogy 4 évvel ezelőtt volt a legnagyobb szájuk, hogy ez a rendszer rossz. És most tessék.

És igen van az a réteg, akik sajnos iskolázatlan, de egy olyan gondolat, hogy egy közülük való, aki amúgy most szabadult az elmegyógyintézetből és nem mellesleg adó csaló börtön helyett a parlamentbe ül, lassan számukra példakép. A világ megérett a pusztulásra.


És emberek ez csak rosszabb lesz, mindenki készüljön fel mindenre.

2022. ápr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!