Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok: Magyarország is...

Mit szóltok: Magyarország is rubelben fizet a gázért?

Figyelt kérdés
[link]
2022. ápr. 5. 11:02
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, 19 -et akartam írni:)
2022. ápr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

#19 Csak szólok, hogy bár te nem látod, a te itteni megjelenésed is pont ugyanolyan - ugyanannyi pipás, mint akivel épp most cseverészel arról, hogy mások magukkal beszélgetnek.

Most akkor én is írja le azt a baromságot, hogy te, a #19-es meg a #20 ugyanaz vagyok és kérdezzem meg idétlen hülyegyerek módra, hogy "Jól eisk szopkodni magad ?"

2022. ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
73%
22# Én vagyok a 18,20,21-es válaszoló. Nem értem miről beszélsz? Azt se tudom, hány "pipás" vagyok:) Bocsi de, ezen mindig jót nevetek:)
2022. ápr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
68%

#22 pubikám, de látom ha inkognitó lapon nyitom meg a oldalt, vagy kijelentkezek a fiókomból.

A másik, hogy a szopkodós megjegyzést nem én írtam (egyébként sem az én stílusom).

Csak válaszoltam az egyik felhasználó kérdésre.


Egyébként meg 10+ éve használom az oldalt, tudom hogy mennek itt a dolgok, a kamu fiók, kamu kérdés, és kamu válaszgyártók részéről.

2022. ápr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
73%

#24

Én sose tudom hány pipám van.

Én is régi vagyok az oldalon, csak a kategória új.

Visszasírom az időket, amikor mindenkinek ki volt írva a pontos százaléka, arról könnyebb volt azonosítani.

2022. ápr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
18%
17! Nem csak kettővel például ha megnézed a jobberek vagy az oroszimádók például ennél a kérdésnél is így párosával meg hordában járnak "véletlenül" más kérdésnél meg egy sincs belőlük, nahát!
2022. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
58%
13! Most nem engem szólítottál meg, de Paks 2 építését már rég lemondtuk, ugye?
2022. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 hypno ***** válasza:
40%

Valaki hazudott

Nem rubelben fizetünk

[link]

2022. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

#28 Miért nem olvasod el a cikket?

"„Mi euróban fizetünk, az euró konvertálását a Gazprombank végzi, és ez az összeg kerül kifizetésre a Gazpromexportnak” ... Gyakorlatilag tehát az történik, amit minden más nyugati gázvásárló is csinál a küszöbön álló szerződésmódosítás nyomán és amire a Portfolio elsőként mutatott rá, miszerint az orosz elnöki rendeletnek megfelelően a nyugati gázvásárlóknak nyitniuk kell a közbeiktatott Gazprombanknál egy deviza fogadására alkalmas számlát, emellett pedig egy rubelszámlát és az Oroszországba kiutalt devizaösszeg leváltása kint történik meg, majd a rubel összeg megérkezik a Gazprom könyvelésébe.

Ezzel tehát Szijjártó Péter egyértelműsítette, hogy nem lógunk ki a nyugati egységből, mert valójában továbbra is az eredeti gázvásárlási szerződésnek megfelelően euróban fizetünk az április 1-től leszállított gázért és csak egy technikai leváltás történik meg Oroszországban, hogy megfeleljünk a szállító igényeinek."

2022. ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 hypno ***** válasza:
0%

#29


Hogyne olvastam volna el.

Azért mondom. Valaki hazudott.

2022. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!