Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ-re szavaztál vagy...

A FIDESZ-re szavaztál vagy Orbán Viktorra?

Figyelt kérdés
A kérdés azokhoz szól, akik a kormánypártokra tették el a voksukat.

2022. ápr. 5. 13:08
A kérdező szavazást indított:
Orbán atyuskára
A Fideszre
Mégyurcsányjobbvót?
23 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
A sok nyugdíjas mama/papa úgy se internetezik, szóval hiába teszed fel a kérdést itt. :)
2022. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
A FIDESZ-re szavaztam, de szerintem sincs helye a miniszterelnüki ülésben O.V.-nek. Sajnálom, hogy párton belül nem akartak mást jelölni a helyére.
2022. ápr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Bár még nem tudják a szerencsétlenek, de elsődlegesen Putyinra szavaztak.
2022. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Az elmúlt 1100 év legkiválóbb magyar, míg a jelenkori világ legnagyobb politikusára.
2022. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Gyurcsány ellen szavaztam. Amig ő benne lesz bármilyen összefogásban a fideszre fogok szavazni.
2022. ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

"A sok nyugdíjas mama/papa úgy se internetezik"


Nekem más a tapasztalatom, sok fórumon találkozom nyugdíjas korúakkal. Amúgy én is nyugdíjas vagyok és láss csodát, nem a Fideszre szavaztam, hanem az ellenzékre. Annak ellenére, hogy nem voltam teljesen meggyőzve róla, hogy alkalmasak lesznek az ország irányítására, csak abban bíztam, hogy legalább nem lesz meg a Fidesznek a 2/3-ad. Tévedtem. Most már csak abban reménykedhetünk, hogy az elkövetkező 4 évben sikerül összehozni egy olyan ellenzéket, akik nem lesznek ilyen bénák, és persze jó messzire elkerülik Gyurcsányt.

2022. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
A kisebbik rosszra szavaztam.
2022. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

A sok nyugger "csak a Fidesz" meg "Orbán az Isten!" véleményen van. emelték a nyugdíjat, szóval ennyivel meg is vették őket. Persze megy a sírás, hogy mennyire drágul minden, de erről ugye egyáltalán nem tehet a jelenlegi kormány, ugye?

Szerintem azért rengeteg Fidesz szavazó nem elégedett a jelenlegi helyzettel. De egyszerűen elhiszik azt, hogy nincs más lehetőség. Ez szar, de legalább nem a Gyurcsány, ami még szarabb. Ez a propaganda elég. Amúgy persze nem csak ez a 2 opció volt/van, de mindegy.

2022. ápr. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 after stroke ***** válasza:
86%
Orbánra utoljára 2010-ben szavaztam. Hálából azonnal ellopták a magánnyugdíj-megtakarításomat, és ez elég volt ahhoz, hogy megbánjam azt az egy voksot is.
2022. ápr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
8-as Nagyon ki van az idegrendszerem az ilyen hülyeségektől, hogy a nyugdíjas Orbánra szavaz! Aki megélte '56-ot, az SOHA nem fog egy diktátorcsírára szavazni! Én - nyuggerként - Egyesült Európát akarok, aminek már nem én, hanem az unokáim fogják az előnyeit élvezni! És a fiataloknak kellene harcolniuk érte, de a mai fiatalok elég löttyedt farkúak ehhez - ahogy a választási eredmények is mutatják!
2022. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!