Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik voltak azok a Fideszes...

Kik voltak azok a Fideszes nők a szavazólapon?

Figyelt kérdés

Minden párt alatt ott szerepelt a top 5 listavezető, a Fidesz esetében ez Orbán, Semjén, Kövér, illetve egy Mátrai Márta és Gál Kinga nevű ember volt. Az utóbbi kettőn csak pislogtam, hogy ezek mégis kik és honnan pottyantak ide.

Aztán google-lal megnéztem, a Mátrai Márta névre kijött egy ilyen Erzsébet királynőnek öltözött tupírozott hajú gyöngysoros öregasszony akinek az arca mintha legalább valahonnan ismerős lett volna, talán gyerekkorom operettszínházi emlékeiből. De a másik, Gál Kinga, teljes homály, generikus exkézilabdázó fizimiska, mire ezt leírtam már el is felejtetettem az arcát. Aktív hírolvasó vagyok, fideszes médiatermékeket is fogyasztok, de rohadjak meg ha egyszer is láttam vagy hallottam volna ezekről a nőkről.

Hogy kerültek ezek a szavazólapra, mi volt velük a cél? Oké, nő is legyen a névsorban az optika kedvéért, dehát VAN 2 nő a Fideszben, a Judit meg a Novák Katalin. A Fidesz egy profi párt, nyilván nem hasraütésre csinálják ezeket a dolgokat, tud valaki értelmes magyarázatot erre?

Egy szavazást is csatoltam, mert kíváncsi vagyok általatok mennyire ismertek ők.



2022. ápr. 5. 14:52
A kérdező szavazást indított:
Ismerem mindkettejüket. A kérdező szegénységi bizonyítványa, hogy ő nem
Ismerem őket, de meglepődtem, hogy listavezetők
Az egyiket én sem ismertem
Fogalmam sincs kik ezek
13 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
Kik ezek?xDDD
2022. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!