Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hétköznapi balliberálisok...

A hétköznapi balliberálisok csak az interneten, anonim módon mernek véleményt nyilvánítani?

Figyelt kérdés

Sok balliberális emberben vegyes érzelmeket keltett az ellenzéki gittegylet hatalmas bukása. Sokuk azonnal az internetet vette célba, ahol a már lejárt mégis klasszikus o1g, krumplis, 1 bites stb. kártyával dobálóztak, ezzel csillapítva az elkeseredésüket (csak a szokásos).

Ezek az emberek a való életben felmernék ezt vállalni, hogy polgártársaikat egy alacsonyabb rendű fajtaként emlegetik, akik nem érdemlik meg az életet csupán azért, mert más politikai ideológiát vallanak?

Vagy csak a 444 hvg stb. kommentszekciójában ilyen nagy a szájuk?


2022. ápr. 5. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kutya másik Eb. Mind a kettő kötelet érdemelne
2022. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

ezek szerint te is benyaltad a propagandát.


a Baloldal elinditja a harmadik világháborut, katonákat és gyereket küldenek a frontra, fegyvereket is, tőnkretenné a gazdaságot, zelenzki a hibás mindért, és putyin az igazi

2022. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Én a valóságban is szoktam erről beszélgetni az ismerőseimmel, igen.
2022. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Az egyik oldal krumplizik, O1G-zik, stb.

A másik oldal 12 év kormányzás után is elmúlt nyóc évezik és Sorosozik. (A következő választást már nem éri meg, szóval kell új főgonosz)


Hát én nem tudom eldönteni vajon melyik a gázabb. 😅

2022. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#2 semmilyen propagandát nem "nyaltam" be, plusz a válaszodnak semmi köze a kérdéshez.

Informálódás közben beleolvasok a kommentekbe (már ahol lehet kommentelni).

És mivel csak a mocskolódás megy a balliberális hírportálok alatt, ráadásul olyan stílusban mintha valami útszéli kocsmába keveredne az ember, nem csoda ha szemet szúr.

Próbálok objektívan tájékozódni, ezért kormánypárti és ellenzéki híreket is olvasok.


Azt viszont kétlem, hogy ezek az emberek a való életben is így beszélnének, szerintem csak az interneten egy nicknév mögé bújva merik ezt felvállani.

2022. ápr. 5. 17:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Élőben is benne vannak, csak akkor egyből a lealázás menne.
2022. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

kedves kérdező


ne kommentek alapján informálodj, hanem nézz mondjuk gazdasági ujságot, pl Portoliot.

2022. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Leírtam hogy én pl élőben is beszélgetek erről.

Erre azt írod kételkedsz.

Oké. Akkor mi értelme volt kiírni a kérdést, ha már eldöntötted hogy mi a válasz? :D

2022. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 te voltál a 2. válaszoló? Nem. Akkor miről van szó?
2022. ápr. 5. 18:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, tehát csak arra reagálsz akinek nem szimpatikus a válasza? Akkor a kérdés kiírásának az értelme a veszekedés volt, köszönöm a választ.
2022. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!