Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent ránk nézve a...

Mit jelent ránk nézve a jogállamiság vizsgálata?

Figyelt kérdés
Ez most azért van, mert orbán nyert? nem fog pénzt adni az eu? az onnan finanszírozott programokkal mi lesz? (tele az ország széchenyi 2020 EU-s molinókkal) Vagy ami most megy az oké de több nem lesz?
2022. ápr. 5. 18:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Amiről bebizonyítják, hogy ellopta a NER, azt vissza kell fizetnie az országnak. Így most nem olyan lesz, mintha az EU-s állampolgároktól lopták volna el, hanem mintha a magyar állampolgároktól.
2022. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
tévedsz, a legszimpatikusabb a mi hazánk, régebben a jobbik, de azzal tudjuk, mi lett. viszont MOST annak lett volna a helye, hogy a fideszt eltakarítsák, aztán utána lehet pártokra bomlani ki ki a legszimpibb, hozzá legközelállóbb párthoz. De ehhez először össze kellett volna fogni...
2022. ápr. 5. 18:43
 13/13 anonim ***** válasza:

#12 Nem értek veled egyet.Főleg, hogy még az összefogás pártolói is elemzők is azt mondják, hogy nagy butaság volt ez az összefogás.

Jobbikos voltam még Vona idején, utána követtem az eredeti Jobbikot a Mi Hazánk képviseletében.Bocs, de én csak rájuk tudok jó érzéssel szavazni.Remélem sosem lépnek koalícióba a DK-val, egyéb pártokkal.

2022. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!