Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen formában fognak jönni...

Milyen formában fognak jönni a megszorítások Magyarországon?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb lessz a beruházás, csökkentik a hitelezést
2022. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy a pénzmennyiség növekedését lassítani kell, hűteni kell a gazdaságot. Minden ehhez kapcsolódó intézkedés elképzelhető.
2022. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az átlagember annyit fog ebből érezni, hogy minden drágább lesz.
2022. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
25 ev alatt elveszik az szja mentesseget
2022. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem lessz adóemelés, nem vesznek vissza semmit, a kormány csökkenti a költekezését, a hitelek drágulás miatt pedig lassul a gazdaság, így próbálják majd fékezni az inflációt.
2022. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Már rég megszorítások vannak, csak a béremelésekkel kicsit megpróbálták kompenzálni. Ma vettem bádoglemezt és megnéztem a 2019-es rendelésem árait összehasonlításképpen: 100%-kal nőttek. Amint vége az üzemanyagár-stopnak, jön az újabb emelés mindenhol. Nehéz idők jönnek, az biztos és ebbe semmilyen kormánynak nincs beleszólása, mert ugyanez történik mindenhol a világon. Előbb elintézték a gazdaságot a coviddal, most pedig itt az energiaválság. Ez nem pártfüggő. Ilyen időket élünk.
2022. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!