Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a legvalószínűbb...

XX.XX kérdése:

Melyik a legvalószínűbb MZP-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 6. 16:19
A kérdező szavazást indított:
Gyurcsány feladata hogy az ellenzék megbukjon, így MZP-re hárította a bűnbak szerepet MZP tudta nélkül
MZP fideszes ügynök és tette a dolgát rendesen
MZP és az egyesült ellenzék jóhiszemű volt, de MZP nem tudta tartani a száját és a Fideszes propaganda ezt kihasználta
egyéb
16 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyurcsány MZP-re hárította a felelősséget ez egyértelmű, de nem hiszem, hogy az lenne a feladata, hogy az ellenzék megbukjon. Persze mindegy is, ha ez a feladata, ha nem, mégis mindig ezt teszi, úgyhogy jó lenne ha visszavonulna. Eddig sem kértünk belőle, de most bebizonyosodott, hogy megtűrni sem fogjuk.
2022. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%

Az ellenzékben megbukott Karácsony (alkalmatlan Bp vezetése, hiperpasszív angolja, stb) miatt, ami éppen akkor tetőzött. Dobrevet nem merték indítani, mert ő nem tudja megszólítani a szerintük rengeteg kiábrándult Fideszes szavazókat. Akkor jött az 5let, hogy egy ex-fideszes polgáriköröst indítsanak, aki már legyőzte a fideszt és ezért ért a nyelvükön, mert ő is az volt.


Azzal nem számoltak, hogy MZP tökéletesen dilettáns, nárcisztikus pszichopata, aki még fanatikus is. Azt hiszi Isten őt választotta ki az ország megmentésére és ezért neki mindenkit szabag leszerencsétleneznie.



MZP nem játszotta meg magát. Ő ilyen. Az ellenzék pedig kipróbálta ezt az utat is. Tapasztalatot nyertek vele

2022. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem túl sok akciófilmet és/vagy Gyurcsány show-t néztél. Elárulod, az első kettőt honnan vetted, mire alapozod?
2022. ápr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 visszakérdezés helyett leírhattad volna saját meglátásod, köszönöm
2022. ápr. 6. 17:01
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

#4! Válaszoltam. Egy darab kérdésed volt, 4 válasz lehetőséggel. Megjelöltem a szerintem megfelelőt.(3.egyébként) Ha szavazós kérdést írsz, nem árt jelezni, ha kifejtést vársz.

#3

2022. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
akkor most jelzem
2022. ápr. 6. 17:19
 7/11 A kérdező kommentje:
csak itt és most, csak neked, taníts mester!
2022. ápr. 6. 17:19
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7! Nincs más hozzáfűzni valóm. Minden ott van a válaszban, de tessék, csak a kedvedért kiegészítem. MZP meg nem tud folyékonyan hazudni, mint ellenfele, ezért igazat mondott. Lett mit összevágni és hazudozni róla fidesz részről. Ő nem tehette meg, azt, amit a király, hogy nem szólal meg soha sehol, mert akkor a létezéséről se tudták volna. Mondjuk sokan így se nagyon tudtak, úgyhogy mindegy lett volna.

Parancsolj, pontozd le ezt is, legyen meg a napi örömöd😉

2022. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 ebből semmi plusz infó nem jön le, legfeljebb az hogy MZP alkalmatlan politikusnak mert nem tud politikusként nyilatkozni, ez persze igaz!
2022. ápr. 6. 17:30
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen plusz infót akartál? MZP életrajzot? EZ volt a kérdés. Leírtam a választ. Jó, szerinted alkalmatlan a következő 4 évben biztos nem kell magad ezzel gyötörni, dőlj hátra, élvezd az életet. Ha társakat keresel a szapulásához, arra is biztos megvan a megfelelő oldal. Itt feltett kérdésre szoktunk válaszolni. Ha kíváncsi vagy még valamire tegyél fel újat. Szia
2022. ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!