Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szégyen és taplóság hogy...

Szégyen és taplóság hogy emberek Putyinnak drukkolnak és Ukrajna ellen mennek, milyen szornyeteg emberek vannak itt?

Figyelt kérdés

Ukrajna azt csinal amit akar kulon orszag.


Putyin megtamadja oket MINDEN JOERZESU EMBER az unioban kiall Ukrajna mellett FELFOGJA hogy embereket gyilkolnak de itt Magyarorszagon a sok erzeketlen ember mocskolja Ukrajnat es helyesli Putyin gyilkolasat?


M1, jobbos sajto facebook fideszes hozzaszolok tiszta Putyini propagandat nyomnak.


Az ukran halottakkal viccelodnek. Fel nem fogjak miket irnak



Szegyellem magam helyettuk Europa lassan GYILKOS TAMOGATOKENT NEZ RANK!



2022. ápr. 6. 18:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
31%
Miért nem lehet olyan opcióval jelenteni, hogy ez nem kérdés, hanem dühöngés/propaganda?
2022. ápr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%

"Ukrajna azt csinal amit akar kulon orszag."


Magyarország is azt csinál amit akar. Vagy mégsem?

2022. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

1es.


Szomoru vagyok milyen emberek vannak. Lerohanjak Ukrajnat es tapsolnak az emberek.


Szelsoseges szavazokkal van teli az orszag?


Bezzeg ha minket erne tamadas nem igy beszelnenk.

2022. ápr. 6. 18:14
 4/27 A kérdező kommentje:

2es.


Pontosan. De ha Magyarorszag azt csinal amit akar akkor Ukrajna is!!! Putyinnak semmi koze hozza Ukrajna Nato v nem Nato tag. Mi is Nato tagok vagyunk ugye?? Nekunk konnyu beszelni innen


Legalizaljuk hogy mostantol barki lerohanhat egy nemzetet???

2022. ápr. 6. 18:15
 5/27 anonim ***** válasza:
98%
Én nem drukkolok Putyinnak azt tudom, a békének drukkolok.
2022. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
25%
Igen ilyenek a fideszesek, vért akarnak, halottakra maszturbálnak, a telós háttérképük ukrán halottak, mindegyiknek van Z felvarrója, és Putyin képe a falon ami előtt napi háromszor imádkoznak. Gyere libsi, sírj a vállamon, add ki magadból, ez egy csúnya gonosz világ.
2022. ápr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%
Részvétem kérdező, én is ezt hallgatom egész nap. A munkahelyen, a konditeremben ez ömlik az emberekből. "Az ukránok hibája hogy meghalnak, nem kéne ellenállni." ezt mondták pl. ma. Ja, végül is hagyni kéne Putyinnak hogy oda terjeszkedjen ahova csak akar... reméltem legalább az interneten vannak értelmes emberek.
2022. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen egyetértek veled, pedig én a Fideszre szavaztam. Egyszerűen nonszensz, hogy egyes emberek minden további nélkül besz**ják a putyini propagandát. A legszörnyűbb az egészben az, hogy ezek között nagy számban vannak kárpátaljai magyarok is.
2022. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
38%

#8 Talán a kárpátaljai magyarok kicsivel többet tudnak az ukránokról és az ukrajnai kisebbségek helyzetéről, mint te. Egyébként a "hazai" meg a nyugati média sokkal elfogultabb és propagandaszagúbb, mint az orosz.

Az pedig különösen lesújtó, hogy ezt a "kérdést", vagyis inkább fröcsögést nem törölték azóta sem.

2022. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%
Mert egyrészt buta és rosszindulatú emberek, másrészt azt szeretik, ha megmondják nekik, hogy mit kell gondolni a világról. Ha a kormány nem alakította volna ki az oroszoktól való energiafüggést, és szintén teljes mértékben elítélné Ukrajna megtámadását, akkor a fideszesek buzgón ismételgetnék, hogy "bizony, mindenben támogatnunk kell a hős ukrán honvédő népet".
2022. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!