Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma Orbán bejelentette, hogy...

Bbenjoe kérdése:

Ma Orbán bejelentette, hogy megépül a Liget Projekt többi épülete is. Mik a vélemények?

Figyelt kérdés
A Magyar Zene Háza nemrég megkapta a Cannes-i MIPIM legrangosabb díját is. Amolyan építészeti Oscar-t.

2022. ápr. 6. 18:56
A kérdező szavazást indított:
Támogatom, az eddigi eredmények meggyőzőek.
Nem! Ennek nem örülök....
15 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Ígérni én is tudok sok mindent. Kérdés, hogy megkapja-e a hozzá szükséges eu-s pénzt. :D
2022. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon szuper! Már most is a Városliget a kedvenc parkom. Bár nem szeretem a FIDESZ-t, de ezt a projektjét nagyon támogatom. Remélem nem kaszálja el semmi.
2022. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szomorú hogy a baloldal minden ellen kiall ami ennek az országnak és városnak az érdeke. Sajnos a Budapestiek agyát átmosta ballib média, és nem látják a valóságot. Tarlós alatt rengeteget fejlődött Budapest. Ehelyett megszavaznak egy hazudozó, tuti-mutyi felnotas alkalmatlan szerencsétlen embert főpolgármesternek.


[link]


És igen. Hajrá Orbán Viktor és tegyük újra ismét naggyá Budapestet és Magyarországot.

2022. máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem utálom karácsonyt, de nem tartom alkalmasnak a mostani feladatához. Szerintem Karácsony nem egy rosszindulatú, vagy gonosz ember. Én hiszem, hogy jót akar, de egyszerűen nem fejlődik sehova Budapest. Valahogy minden együgyű módon van elvégezve. Nagyon jó, hogy élhetőbb várost szeretne csinálni a fővárosból, de eddig többet ártott mint használt sajnos. Ami kár, mert számomra nem egy unszimpatikus ember, de nagyon béna. A Ligen projektnél is megy a keverés egyfolytában, pedig az minden Budapesti érdeke, hogy megvalósuljon.
2022. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!