Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itthon miért szitokszó,ha...

Itthon miért szitokszó,ha valaki liberális vagy általába véve baloldali?

Figyelt kérdés

#politika #Magyar politik
2022. ápr. 8. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Mert a Fidesz elkezdte összekötni őket minden rossz forrásával, minden rosszat hozzájuk kapcsol. Így elültette az emberek fejében ezt a gondolatot.
2022. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Azért, mert ma már a liberálisok nem liberálisak. Ha nem értesz egyet velük valamiben, akkor fasisztának, nácinak, rasszistának bélyegeznek. Gyűlölik, és nem akarják megérteni a mérsékelt jobboldaliakat. Megbélygeznek mindenkit, aki globalizációellenes, migrációellenes, nem ért egyet az LMBTQ-sok őrültségeivel.
2022. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Milyen őrültségei vannak az LMBTQ-nak?

Például,milyen kivetnivalód van két meleg nő kapcsolatában?

2022. ápr. 8. 16:04
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
#2: Liberális vagyok és egyik sem igaz rám ezek közül. Ti ezt magatoknak találjátok ki, illetve ezt sulykolják belétek. Értelmesen bárkivel hajlandó vagy ezekről a témákról is beszélni, elfogadom ha valakinek más a véleménye. Egyedül amit nem szeretek, az a gyűlölködés.
2022. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

#3: Például az, hogy Svájcban bemész az okmányirodába, és megváltoztathatod a nemed. Vagy az, hogy gyerekcsatornákon drag queenek szerepelnek, és a Pride-ot hirdetik, miközben egy gyereknek még a szexualitásról sincs fogalma. Hogy kiközösítenek, ha kijelented, hogy egy férfi nem menstruálhat. És így tovább. Egyébként ügyesen kiragadtál egy dolgot a felsoroltak közül, amibe bele tudtál kötni, és így az egész hozzászólást figyelmen kívül tudtad hagyni.


#4: Akkor te kivétel vagy. Rengeteg liberálissal találkoztam már a neten, és mindig megkaptam ezeket a jelzőket, csak mert nem értettünk egyet valamiben.

2022. ápr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4# respect

Végre

Ennyi kellene csak az életben.

Elfogadni a másikat még ha másképp gondolkozik is mint én.

2022. ápr. 8. 16:10
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
#6: Én elfogadom, ha másképp gondolkodnak, de sajnos a liberálisok nem szokták elfogadni, hogy én máshogy gondolkodom. Bármi, ami nem fér bele a PC világukba, kiborítja őket. És ők is nagyon tudnak gyűlöködni.
2022. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#5 lehet velem van a baj,de szeretnék olyan életszínvonalat amilyen Svájcban van.

Azzal semmi bajom,hogy valaki megváltoztatja a saját német.


Azzal sincs különösebb bajom,ha a TV-ben az enyémmel ellentétesebb véleménnyel találkozom.


Viszont a könyvégetést azt nem fogadom el.

2022. ápr. 8. 16:16
 9/10 meszike91 ***** válasza:
84%
Azt se tudják az emberek hogy ezek a szavak mit jelentenek. A fidesz legnépszerűbb intézkedései pl kifejezetten baloldaliak.
2022. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9

Így legalább tudod, legközelebb melyik pártra kell szavaznod.

2022. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!