Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor hazudik?

Orbán Viktor hazudik?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy testbeszéd olyasmit is elárul az emberről, amit ő maga nem feltétlenül szeretne megosztani. Megnéztem a szerdai sajtótájékoztatót. Amikor épp nem köhögött(innen is jobbulást neki😉), akkor az orrhegyét vakargatta, szinte percenként, ami testbeszéd elemzők szerint a fokozott stressz, és a hazugság jele lehet. Na, de mitől stresszel, aki nem hazudik? Ennyire elszokott az újságíróktól? Valóban nem nagyon áll szóba velük. Esetleg újságíró fóbiája van?🤔

2022. ápr. 8. 17:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Hazudik 90%-ban.Nem értem mikor értik már meg az emberek :DDDDDDDD
2022. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2022. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%

Igen. A legnagyobb hazugsága, lett a kampányának legnagyobb ütőkártyája. Hogy a baloldal háború párti és belesodorna minket a háborúba, a Fidesz pedig békepárti és kimaradunk a háború. Tehát háború vagy béke, válassz!

Akkora kamu volt, mint egy ház, és hányan bevették...

2022. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Hazudik, de azt nem kell elvitatni tőle, hogy zseniális politikusként hazudik. Van az a fajta politikus, aki az aktuális helyzetnek megfelelően mindig a legjobb választ adja, függetlenül az igazságtartalmától. Az is tudja, aki a hívője. Pont ettől tartja zseniálisnak. Én nem tartom annak, de ez a választás megtanított engem is arra, hogy Orbán Viktortól csak tanulni lehet.
2022. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
17%
Dr Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr mindig igazat mond! (hapci)
2022. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Így van. Én 20 éve mondom, hogy zseniális szónok. Nincs politikus, nem csak Magyarországon, de szerintem az egész világon se, aki ennyire jól tudna hazudni. De azok az emberek, akik nem veszik észre, mert csak azt figyelik, MIT mond, nem azt, ahogyan, azok a saját életükben is ennyire megvezetők vajon? Ők ugyanazok az emberek lehetnek, akiket szénné csal a párjuk, bármit rásóznak a "házaló" ügynökök, év végén veszik észre, hogy bukásra áll a gyerek, mert a suliban mindig semmi van, sose kapott rossz jegyet stb.?
2022. ápr. 8. 17:21
 7/24 anonim ***** válasza:
19%
A kétharmad nem hazugság. Majd beletörődsz.
2022. ápr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
41%

Kb. 3 percembe került utána nézni az állításodnak és kiderült, hogy amit te mondasz az egyszerűen nem igaz.

valahol olvastál valamit és azt megpróbálod ráhúzni Orbánra hogy leírhasd hogy hazudik.

Csakhogy amit te mondasz " Amikor épp nem köhögött(innen is jobbulást neki😉), akkor az orrhegyét vakargatta, szinte percenként,", vagyis hogy nagyon gyakran csinálja, az ellentmond annak, amit a testbeszédről a szakemberek mondanak.

Egy bulvárlapban persze az "öt jele annak hogy hazudsz" című cikkben találhatsz ilyen mondatokat, hogy aki hozzáért az orrához beszéd közben az hazudik, csakhogy ez hülyeség.

Egyrészt a hazugság megjelenése a száj eltakarásának szándéka, ami idővel, a testbeszéd kontrollálásának erősödésével módosul - eltérül - és lesz belőle pl. az orr megérintése, másrészt pont az a lényeg, hogy nem gyakran teszi az illető. Ráadásul nem megvakarja, hanem csak megérinti, az eltakaró mozdulat tudattalan korrigálása miatt röviden.

Spec amióta írom neked a választ, 3-szor vakartam meg az orromat, de előtte hogy olvastam a kérdésedet, akkor is megtettem, holott nem beszélek senkivel. Szimplán viszket az orrom (meg a szemem, meg a bőröm), allergia szezon van.

Ráadásul írod "Amikor épp nem köhögött", vagyis feltételezhetően nem teljesen egészséges, ami szintén erősíti, hogy totál más oka is lehet annak, hogy vakarja az orrát.

Ha neked nem egyértelmű, hogy az ország miniszterelnöke mitől stresszel, amikor éppen jön ki az ország a covid-ból máris dühöngeni kezd egy energiaválság, majd kitört a háború a szomszédunkban, közben lezajlott egy parlamenti választás - akkor neked elmeorvosra van szükséged.

2022. ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%

orbán egy jellemtelenűl hazudozó tolvaj. Ennyi.

A sok agyatlan meg hisz neki.

2022. ápr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
orbán nem az igazságot mondja, hanem azt mondja amit az érintettek hallani akarnak, ez meg 99 % ban nem az igazság.
2022. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!