Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A falusi vállalkozóknak...

A falusi vállalkozóknak elviheti minden profitját az extrém minimálbérnövelés?

Figyelt kérdés
Mi szükség ilyen szinten beavatkozni a munkáltatók dolgába? Minek kell meghatározni a minimálbért amikor teljesen más odaadni ennyi pénzt Budapesten mint itt faluhelyen , mire jó ez azon kivül, hogy elveszik a profitot a vállalkozóktól akik családokat tartanak el azzal hogy munkát adnak az embereiknek?
2022. ápr. 9. 09:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Milyen határok?
2022. ápr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Mi a vállalkozásod főprofilja, hogy csak az adott faluhelyre hagyatkozhatsz? Kisbolt, dohánybolt, kocsma?
2022. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beállsz te dolgozni. Rengeteg embernek megy, akik nem tudnak fizetést kitermelni az alkalmazottaknak. Ja, hogy írtad,hogy te dolgoztál már eleget, akkor meg le lehet húzni a rolót :D
2022. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Beálltam dolgozni mikor muszáj volt Covid alatt 2 éve ! De nem azért dolgoztam ennyit napi 16 órákat hogy most én dolgozzak ! Majd dolgozik 1 ember 2 helyett aztán szídják a kormányt ne engem
2022. ápr. 9. 10:31
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor be fogsz csődölni és egy ember sem fog nálad dolgozni. Majd mehetsz gyárba robotol i, feleséged meg takaritani. 🙈Bezzeg a konkurenciának legalább jól fog menni. 😂🤦‍♀️
2022. ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hagyjátok, troll..
2022. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!