Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Momentum szavazók! Mit szóltok...

Momentum szavazók! Mit szóltok hozzá, hogy Fekete-Győr András lesz 2022-es ciklustól a Momentum frakcióvezetője?

Figyelt kérdés
Örültök neki, vagy Orosz Annát esetleg Hajnal Miklóst szívesebb látnátok frakcióvezetőként? (Donáth Anna pártelnök nem ül be a Parlamentbe, ő marad EP-képviselő)

2022. ápr. 9. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Andris is szimpatikus meg Anna is, mind1 ki a vezető ha ők így egyeztek meg.
2022. ápr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
2022. ápr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem lényegtelen hogy ki a frakcióvezető. A pártelnök személye fontos, hiszen első sorban ő jelöli ki a párt útját, ami nekem, mint szavazónak fontos. Az egyéni képviselő személye is lényeges, hiszen ő meg a személyes ügyeimet képviseli a parlamentben. De hogy aztán ott ki a frakcióvezető és ki milyen bizottságban kap helyet, az a választó szemszögéből már tökmindegy, az inkább a pártok közötti erőviszonyt vagy a párton belüli erőviszonyt befolyásolja.
2022. ápr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Én nem vagyok Momentum-szavazó, de örülök a hírnek. Talán senki máson nem lehet annyit röhögni, mint ezen a palin, remélem, jó lesz a műsor. Még valami energetikai bizottságba is beülhetne, ahol elmagyarázhatná, hogy a napelem az atomerőmű.
2022. ápr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
Hát én Donáth Annának, vagy Cseh Katalinnak jobban örülnék. Esetleg Pottyondy Edina.
2022. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
A frakcióvezető kevésbé releváns számomra, pártelnöknek viszont remélem Orosz Annát választják.
2022. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!