Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem veszik tudomásul a...

Miért nem veszik tudomásul a kormányváltó erők, hogy egy fél-diktatúrában nem lehet kormányt váltani? Nem kell bűnbakokat keresni, meg kell várni míg Orbánra rádől a rendszere.

Figyelt kérdés

4. 2/3-ad magáért beszél, hogy milyen rendszert csinált maga alá Orbán Viktor. Európában nincs olyan demokrácia ahol 4X egymás után 2/3-ot szerez egy kormányerő. Magyarországon a történelem során soha még diktatúrát, elnyomó erőt megbuktatni nem sikerült. Mindegyik így vagy úgy összeomlott.

Lehet hibákról beszélni az ellenzéknél de nagyon nagy hiba nem történt. Ha Gyurcsány visszavonulna azt hiszik hogy nem lenne Gyurcsányozás ugyanúgy? El sem jutna a vidéki mélyrétegekbe. Egyszerűen ennyi erőforrásból ilyen túlsúllyal szemben ennyi lesz.


Erről beszél Vona Gábor az Öt-ben.

https://www.youtube.com/watch?v=BCCJ5nguneY



2022. ápr. 9. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Oké, várjatok.
2022. ápr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell erőlködni... Nem volt olyan független bizottság amelyik hibát talált volna, ez alapján még az sem állja meg a helyét, hogy a kormány média miatt nyernek.

"It is clear, then, that since 2010 media pluralism in Hungary has not decreased but increased, and that the potential reach of pro-government and antigovernment media content is well balanced and roughly the same size."

Forrás:

[link]

2022. ápr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Ez most valami csavaros propaganda? :D
2022. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

2018-ban azért nem mentem el szavazni, mert úgy gondoltam én is, hogy semmi értelme, az ilyen rendszerek leválthatatlanok, előbb-utóbb olyan szegénység lesz, hogy abba fognak belebukni. 2022-ben voltak ugyan kétségeim, de úgy tűnt, hogy az Összefogás működni fog, hát jól pofára estem én is.

Most ott tartok, hogy nem akarom elhinni, hogy hosszú éveket várhatok arra, hogy mikor tűnik el a Fidesz.

2022. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Alapjában véve nem csinálná rosszul. Csak azok a pénzek hiányoznak már régóta, amiket zsebre tettek, és az egészségügybe, az oktatásba, az infrastruktúrába, az energetikába meg hasonlókba kellett volna rakni.

Orbánnal nem az a baj hogy rosszul kormányoz, hanem az, hogy túlságosan mohó.

2022. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
5: hol vannak ezek a misztikus pénzek?
2022. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Pl. Lölö cégében?
2022. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!