Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az új kormány megalakulása...

Az új kormány megalakulása után meglépheti, hogy szakít Oroszországgal az atomerőmű építésben és megbízza a franciákat?

Figyelt kérdés

Be sem kell ismerni, hogy rossz döntést hoztak korábban, rá lehet fogni Brüsszel és Washington szankciós politikájára.


Szerintem a francia kormány is támogatná Orbánt.



2022. ápr. 10. 21:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

#19!


Beidézted, de nem értetted a mondandómat.

A hansúly - és erről szól az egész hozzászólásom - a most-on van.

Te egészen másról írtál.

2022. ápr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#17


Olvasd el:

[link]

2022. ápr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
57%

"A hansúly - és erről szól az egész hozzászólásom - a most-on van.

Te egészen másról írtál."


A hangsúly a moston van, mivel most van olyan vis maior helyzet amire hivatkozva dobhatnánk az egészet. Itt a gyakorin már 2-4 éve téma volt, hogy az egész új erőmű koncepció hibás és a fogyasztási adatok ezt minden éven alátámasztják. Ez ügyben most lehet lépni, amíg még kivitelezési engedély sincs.


#22:

azt már láttam anno és a címe más akkor is viccesen hülyeség volt. Olvasd el az IAEA jelentését, ott nincs kiforgatva a valóság.

2022. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

#23



IAEA jelentésről van linked? Nem találom.

2022. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

#25


Hát nem olvastam végig ezt a hetvenegynéhány oldalt, de ha jól látom, a ruszkik hozták helyre, amit a franciák elszúrtak.

Egyébként kint van a neten valahol a világon eddig előfordult nukleáris erőművek baleseti besorolása.

Ott elég "szép" helyen szerepelt a 2003-as paksi malör.

2022. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"Hát nem olvastam végig ezt a hetvenegynéhány oldalt, de ha jól látom, a ruszkik hozták helyre, amit a franciák elszúrtak."


Igen, az oroszok bányászták ki a törmeléket a medence aljáról.

Viszont az ilyen általánosítást én nem szeretem, mert a "franciák" ban jócskán benne vannak a magyar hatóságok is, a BME, melósok stb..


A helyezés valóban szép, valami Ines 3- volt talán, de ez egy hulladékkezelési baleset volt az atomreaktoron kívül :)

2022. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#27


Na igen voltak kommunikációs nehézségek.

2022. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!